Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kell pénz a boldogsághoz?

Kell pénz a boldogsághoz?

Figyelt kérdés

Ha van egy párod, akivel régóta együtt vagytok és nagyon szeret, egészségesek vagytok, mindkettötök olyan munkát végez, amit szeret és ahol szeretik, nincs adósságotok és kényelmesen megéltek (nem kell nézni az élelmiszer és a kozmetikumok árát, max a ruhákét nagyobb mennyiségnél, bármikor mehettek szórakozni vagy elutazni egy hétvégére külfökdre), vannak barátaitok, jó a kapcsolat a szük csalàddal, és önmagaddal is elégedett vagy (külsö és jellembeli adottságaiddal, azzal, ahol az életben tartasz), vannak terveid, komolyan elégedetlenségre adhat okot, hogy nem vagy milliomos?


Miért érzik mégis így sokan?


2015. okt. 13. 15:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nekem nincs adósságom, egészséges vagyok, jól élek. De ki akarok költözni Angliába. Ahhoz már nincs elég pénzem.

Nekem kell a pénz a boldogsághoz.

2015. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 MrPifta ***** válasza:
van párom, boldog vagyok vele, nem kell az élelmiszer árát nézni, mert keveset dolgozok, ahhoz képest jól keresek, nincs adósságunk, brmikor el tudunk menni külföldre. Boldog is vagyok, de úgy érzem, nem a pénz miatt, hiszen pénz nélkül is boldog lennék.
2015. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
12-es! Mert kipróbáltad már csórón és pénz nélkül is ugyanezt hosszabb távon? Mert összehasonlítani csak úgy tudnál.
2015. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"nincs adósságotok és kényelmesen megéltek (nem kell nézni az élelmiszer és a kozmetikumok árát, max a ruhákét nagyobb mennyiségnél, bármikor mehettek szórakozni vagy elutazni egy hétvégére külfökdre),"


mar bocsanat de amiket leirtal ahhoz penz kell, meghozza nem keves.

Az atlagnak ez az alma nem a milliok.


Gyakorlatilag azt a nagy igazsagot mondtad ki cifran hogy a penz nem boldogit, akinek otmillio dollarja van semmivel se boldogabb mint akinek csak negy...

2015. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Magyarul nem kell penz a boldogsaghoz, csak legyen eleg? :)
2015. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nézzetek engem hülyének, de a mai világban pénz kell a boldogsághoz.

Hogy kinek mi a szint az ugye már változó.

Boldog ember lennék, ha lenne egy normális 8-16 óráig tartó munkám (vagy egyáltalán munkám), ha végre külön tudnánk költözni a szülőktől a párommal, ha lenne szabadidőm, ha végre lehet már lovam és el is tudnám tartani, a párommal egészségben élnénk és nem kéne nézni semminek az árát. Ezekhez pénz kell, enélkül nem megy.

A legjobban akkor lennék boldog, ha kihúznák az 5 számom és olyan 100-200 millióból megalapozhatnám a további életemet. :)

2015. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha valaki kényelmesen megél, ahhoz pénz kell, tehát igen, pénz kell a boldogsághoz. Ha nincs pénzed, az utcán élsz, kéregetésből kell megkeresned a napi kenyérre valót, akkor biztos nem vagy boldog.
2015. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A penz nem boldogit, de a penz hianya boldogtalanna tehet.
2015. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ki az a sok ember, aki ezt írja, hogy milyen gazdag? Inkább a szegényebbek irkálnak ide, jó, néha egy-két gazdagabb is. Amit felsoroltál fent, ahhoz mind pénz kell, ha ezeket ingyen adnák, akkor nem kellene pénz a boldogsághoz. De nincs ingyen, emiatt pedig kell a pénz.
2015. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Csak itt sokan leírják, így élnek, söt, még jobban, majd hozzáteszik, nincs náluk boldogtalanabb."


Ja hát itt olyanokat is írnak, hogy munkanélküliek, de nem velük van a baj, mert 4 diplomájuk, 6 szakmájuk van és 3 nyelvet beszélnek. Messziről jött ember azt mond, amit akar. A kedvenceim a sértődős tinik, akiknek nem jött be a kérdés, vagy a válaszolás és akkor dühükben olyanokat kezdenek írogatni, hogy mindenki egy fäsz, mert nekik 12 milliós autójuk van meg izé. Aham.

2015. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!