Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel vessek véget ennek?

Mivel vessek véget ennek?

Figyelt kérdés

A nagymamám beszólogat nekem és én oda megyek és mondom ne mondj nekem ilyeneket,erre orrba ver a keze még mindig az orromnál van és én arréb ütöm erre az apám bejön ordibál köpköd és azt mondja az anyám is ezt mind elmondja az iskolában hogy megverek egy öreg nénit.már idegemben nem tudtam mit mondani azt mondtam az apámnak az lenne a legjobb ha te és a nagyi elmennétek erre bejött a fakanállal és megvert.Hogyan vessek ennek véget?Már az öngyilkosság jár a fejemben mert ez minden nap eljátszódik.

Előre is köszönöm a válaszokat és budapesten lakom.



#félelem #gonosz nagymama
2015. szept. 4. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki, hogy normalisan viselkedsz ... talan meglepodnenek.
2015. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Örülj, hogy nem a bőrszíjjal kapsz. Tanusíts tiszteletet az idősek iránt.
2015. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szép család. Ugye, nem tervezel utódot?
2015. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Már ne menj közel a nagyidhoz és akkor nem fogják rád,hogy megvered.
2015. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De lehet hogy eltört az orrom!!

Ömlik belőle a vér!!

Ez az első eset hogy egy kicsit arrébb csaptam a nagyim kezét de már megbántam.ezt kb.25 eljátszotta már.De ha még ezen az oldalon se tudnak megérteni akkor lehet hogy öngyilkos leszek.Szinte már csak Isten maradt nekem

2015. szept. 4. 20:32
 6/14 A kérdező kommentje:
És amit anyukám mondott az nem igaz hogy megvertem csak oda csaptam egy kicsit mert ha nem teszem újra üt és tervezek utódot te nem?
2015. szept. 4. 20:37
 7/14 anonim ***** válasza:

Vondd le belőle a tanulságot. Nem kell öngyilkosnak lenned.

Ne emelj kezet az őseidre még akkor sem, ha úgy érzed, hogy igazságtalanul bánnak veled. Tűrnöd kell.

Várj még pár évet, próbálj meg rendes ember lenni, bízz a szebb jövőben. Sikerülni fog. Sokaknak sikerült, veled sem lesz másképp.

2015. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem is vertek a szüleim, szíjjal, kézzel. Egyszer akkorát kaptam a fülemre, hogy begennyesedett és évekig nem hallottam rá szinte semmit. Nincs mit tenni.

Ne öld meg magad, mert azzal csak rosszabb lesz. Ők megszabadulnak tőled, te meg kimaradsz minden jóból. Hadd lássák csak hogy milyen ügyes vagy a suliban, hogy sokkal többre viszed mint ők valaha.

Az az elvem hogy a szülő példát mutat. Még ebből a példából is tudunk tanulni, hogy "na pont ezt nem fogom csinálni ha szülő leszek"

Kitartás:)

15/L

2015. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak félek ha szülő leszek én is ilyenné válok.De nem akarok ilyen lenni.Alig várom szülessen gyermekem hogy legyen aki szeressen és legyen valaki akinek mindent megadhatok.
2015. szept. 4. 20:45
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne félj, kérdező!

Sosem leszel ilyen mert ez beleégett az agyadba rendesen.

2015. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!