Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a nők éltek/élnek...

Miért a nők éltek/élnek elnyomásba miért nem a férfiak vagy miért nem volt régen egyenlőség vagy vmi hasonló? (több lent)

Figyelt kérdés

csak nem értem miért a nőknek kellett elszenvednie az elnyomást meg az alsóbbrendűséget holott már régen is tisztelni kellett volna a nőket mert elvégre ha ők nem lennének már az emberiség is kihalt volna mert nem hiszem h sok férfi tudott volna szülni....


meg az is érdekes hogy több nőt és 100x kevesebb férfit halottam arról panaszkodni hogy milyen rossz hogy olyan neműnek születtek és ez nem véletlen persze meg van mind2 nemnek az előnye és hátránya is majdnem ugyanúgy csak nevelés,családi és közösségi háttér,hogy hol nőtt fel milyen viszonyok között, mik határozták meg az életét meg felfogás kérdése hogy ki hogy ítéli ezt meg de még így is több nő szeretne inkább férfi lenni mint fordítva (tisztelet a kivételnek)


Példa

Nőnek lenni jó...férfinak lenni rossz

1.akkor kapnak sexet amikor akarnak.....sexelnek amikor tudnak

2. egy alkalommal többször is lehet orgazmusuk....míg nekik csak 1x

3.ha csúnyák kitudják szépíteni magukat sminkel...ha ők csúnyák megszívták

4.ha ők nem fizetnek a randin nem baj....de ha a férfiak nem fizetnek bunkóság meg stb

5.nők könnyebben találnak párt....a férfiak vmivel nehezebben

6.a nők csinosabbak mint a férfiak

7.általában előzékenyebbek és megértőbbek a nőkkel mint a férfiakkal

8.ha nem akarnak vmit rá foghatják a menszeszre a férfiaknak meg hát így jártak kitalálnak vmit

9.a szülés lehetősége,milyen "JÓ" anyának lenni

10.nem ciki ha gyenge egy nő(de dicsőség ha erős)

11.stb...


Férfinak lenni jó... Nőnek lenni rossz

1,nem baj ha nem tud főzni,sütni,varni stb...nekik viszont az már nem jó pont

2.nem ciki a szőrös láb, test ... nekik igen eléggé undorító

3.nincs havi bajuk... míg sok nő a Pre-mestruációs szindrómától "szenved"

4.a férfiaknak nem kell a kinlódniuk a szüléstől,vajúdástól és a vele járó bajokkal, kockázatokkal

5.kevesebb felelősség terheli a férfiakat sok dologban

6.általában erősebbek

7.egyszerűbb elélvezniük

8.nem alsóbb rendűek, nincsenek elnyomva a nőkkel szemben

9.nem kell attól félniük h vki megerőszakolja őket

10.az "dicsőség" ha több nővel vannak/voltak a nőket meg ez fordítva szégyen

11.stb...


ezekkel persze minddel lehet vitatkozni mert "kinek a pap kinek papné" ez csak az én meg látásom ezért is írtam pl a szülést a jó és a rossz dolgok közé is mert csak meglátás kérdése kinek hogy jött be ez az egész és SENKIT nem lehet elítélni a saját véleménye miatt mert mindenkinek az a jó ahogy ő gondolja és NEM az ahogy a társadalom gondolkodik... (nem az a ciki amit mások annak tartanak hanem az amit te annak tartasz)


elnézést hogy így kitértem és egy kis regényt írtam de jól esett kiadni magamból és a kérdés még így is ugyanaz


2015. okt. 13. 19:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
8-as nem pont így gondoltam,csak elmagyaráztam hogy ez evidenci.Nő és férfi között sose lehet egyenlőség,gyenjogúság az annál inkább.
2015. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%

Igen,ez most van.De ez jó neveltségből származik,hogy tiszteljük és szeressük a nőket,mert a férfi a természet koronája,a nő pedig az ő ékessége.És a szexet nem kell belevinni,hogy minden pasi szexet remél,ez gusztustalan.Igaz van olyan...De iskolákban láthatod a lányok tanulmányi eredménye sokkal jobb mint a fiúké.Többet tanulnak,így jobban elhelyezkednek és szívesen is felveszik.

Nem arról van szó ebben a világban hogy a férfiak loholnak a nők után és lesik tőlük a szexet,-mert az buta egyénektől függ-hanem a nő és a férfi együtt fejleszti az evolúció szintet...És ez faja.

Meg mint mondtam,ma már a nők is részt vesznek szélsőséges fizikai munkamegterhelésekben,mert van aki képes rá és semmi beleszólásunk nincs ha mer álmodni egy ilyenről...

És igaz,hogy a férfiakat viszik besorozni,a nő viszont itt marad a gyerekkel,vigyáz rájuk stb. kivéve ha alapból katona vagy maga jelentkezik.

A feminizmusnak már vége kell hogy legyen,csak van még pár olyan kislány,aki szeretne erősebbnek tűnnni mint a többi férfi,de ehhez bizonyítani kell.Mindenesetre így van jól a világ felépítve és jó dolog ha az égőházban a férfiak segítik a nőket vagy ha egy kurafi megtámad egy nőt és meg akarja erőszakolni,természetes hogy az összes ott lévő férfi azonnal segít rajta.

Hagyjatok fel a feminizmussal és a hímsovinizmussal,mert egyik nem se tudna élni a másik nélkül.

2015. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Sunhinedoll, rajtad annyira látszik, hogy többet vagy a Tumblr-ön, mint biológia órán. Szülj most egy olyan gyereket, aki női csontvelőből van! Keress nekem egy klinikát, ahol megtehetem én, most azonnal. Jaaaa, hogy ilyen nincs? Jaaaa, hogy ez még csak ELMÉLETI dolog, aminek irányába esetleg el lehet indulni?

"Scientists from the University of Newcastle upon Tyne led by biologist Karim Nayernia discovered a method of creating partly developed sperm cells, otherwise known as "spermatogonial" stem cells, from the bone marrow of both sexes, entirely in-vitro (outside the human body), and is seeking funding to see whether such techniques can be used to make female sperm."

Érted? Ez azt jelenti, hogy részlegesen kifejlődött spermiumot állított elő, aztán pedig azt szeretnék kideríteni, hogy így lehet-e terhességet előidézni. Feltételes mód, mucika. De nyilván egy agyhalott kamasz hiszti weboldal szakértői felcsinálnak téged csontvelővel.

2015. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
35%
Azért érdekes hogy a kérdező szinte minden pontban csak a szexet hozta fel,hogy nőnek lenni ezért jó,mert hamar dughatnak,most akkor minden nő csak ezért szeret nő lenni?Baromság...
2015. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%

A nők amiatt vannak háttérben, mert míg az ő dolguk elsősorban a gyereknevelés, a család, otthonteremtés, a férfiak dolgoztak , ők voltak elsősorban a társadalom aktív tagjai. Mára ez megváltozott, de az alapvető szerepbeli leosztások nem tudnak megváltozni. Biológiai okok miatt a nők emocionális lények, míg a férfiak racionálisabbak.


Manapság totál felborult az egész, rengeteg homoszexuális van, a fiúk lányosak, a lányok férfiasan viselkednek. Tulajdonképpen egy nőnek már ugyanugy helyt kell állnia mint egy férfinak.


Ennek ellenére elég sok konzervatív ember van, akik hisznek még a női-férfi szerepek hagyományos funkciójában, sőt nem tekintik egyenértékű félnek a nőt.

2015. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#5 jó oké igazad van jobban hangzik de hiába jó vagy rossz egy lakat ha sz@r a kulcs azért az se mindegy
2015. okt. 14. 15:53
 17/24 A kérdező kommentje:
#6 ez új infó számomra is nem is halottam hogy létezik ilyen módszer wow
2015. okt. 14. 15:55
 18/24 A kérdező kommentje:

#7 jogos ezért is mondtam én is

#8 ezen besírtam de tényleg nem vagyunk használati tárgyak

2015. okt. 14. 15:58
 19/24 A kérdező kommentje:
#9 részemről nem kapsz negatív visszajelzést ugyanis jó volt elolvasni a te véleményedet is jókat írtál de tényleg pl ezek se jutottak volna az eszembe viszont egy vmivel nem értek teljesen egyett ugyanis a férfiak is tudnak a testükkel pénzt szerezni igaz ritkábban fordul elő meg nem biztos hogy annyit mint a nők de tudnak ugyanis vannak himr_ngy@k meg minden leadott spermáér kaphatnak 10 ezer ft-ot szóval nem feltétlenül kell kiálniuk a sarokra ha egy kicsit több pénzt akarnak
2015. okt. 14. 16:09
 20/24 A kérdező kommentje:
#10 ez meg a kangörcs vele járója de még mindig nem olyan vészes szerintem
2015. okt. 14. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!