Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a nők éltek/élnek...

Miért a nők éltek/élnek elnyomásba miért nem a férfiak vagy miért nem volt régen egyenlőség vagy vmi hasonló? (több lent)

Figyelt kérdés

csak nem értem miért a nőknek kellett elszenvednie az elnyomást meg az alsóbbrendűséget holott már régen is tisztelni kellett volna a nőket mert elvégre ha ők nem lennének már az emberiség is kihalt volna mert nem hiszem h sok férfi tudott volna szülni....


meg az is érdekes hogy több nőt és 100x kevesebb férfit halottam arról panaszkodni hogy milyen rossz hogy olyan neműnek születtek és ez nem véletlen persze meg van mind2 nemnek az előnye és hátránya is majdnem ugyanúgy csak nevelés,családi és közösségi háttér,hogy hol nőtt fel milyen viszonyok között, mik határozták meg az életét meg felfogás kérdése hogy ki hogy ítéli ezt meg de még így is több nő szeretne inkább férfi lenni mint fordítva (tisztelet a kivételnek)


Példa

Nőnek lenni jó...férfinak lenni rossz

1.akkor kapnak sexet amikor akarnak.....sexelnek amikor tudnak

2. egy alkalommal többször is lehet orgazmusuk....míg nekik csak 1x

3.ha csúnyák kitudják szépíteni magukat sminkel...ha ők csúnyák megszívták

4.ha ők nem fizetnek a randin nem baj....de ha a férfiak nem fizetnek bunkóság meg stb

5.nők könnyebben találnak párt....a férfiak vmivel nehezebben

6.a nők csinosabbak mint a férfiak

7.általában előzékenyebbek és megértőbbek a nőkkel mint a férfiakkal

8.ha nem akarnak vmit rá foghatják a menszeszre a férfiaknak meg hát így jártak kitalálnak vmit

9.a szülés lehetősége,milyen "JÓ" anyának lenni

10.nem ciki ha gyenge egy nő(de dicsőség ha erős)

11.stb...


Férfinak lenni jó... Nőnek lenni rossz

1,nem baj ha nem tud főzni,sütni,varni stb...nekik viszont az már nem jó pont

2.nem ciki a szőrös láb, test ... nekik igen eléggé undorító

3.nincs havi bajuk... míg sok nő a Pre-mestruációs szindrómától "szenved"

4.a férfiaknak nem kell a kinlódniuk a szüléstől,vajúdástól és a vele járó bajokkal, kockázatokkal

5.kevesebb felelősség terheli a férfiakat sok dologban

6.általában erősebbek

7.egyszerűbb elélvezniük

8.nem alsóbb rendűek, nincsenek elnyomva a nőkkel szemben

9.nem kell attól félniük h vki megerőszakolja őket

10.az "dicsőség" ha több nővel vannak/voltak a nőket meg ez fordítva szégyen

11.stb...


ezekkel persze minddel lehet vitatkozni mert "kinek a pap kinek papné" ez csak az én meg látásom ezért is írtam pl a szülést a jó és a rossz dolgok közé is mert csak meglátás kérdése kinek hogy jött be ez az egész és SENKIT nem lehet elítélni a saját véleménye miatt mert mindenkinek az a jó ahogy ő gondolja és NEM az ahogy a társadalom gondolkodik... (nem az a ciki amit mások annak tartanak hanem az amit te annak tartasz)


elnézést hogy így kitértem és egy kis regényt írtam de jól esett kiadni magamból és a kérdés még így is ugyanaz


2015. okt. 13. 19:38
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#12 ott is ott a pont(y)

#13 jó oké én most hallok ilyenekről előszőr és még nem olvastam végig

#14 nem úgy gondoltam... viszont tény hogy vannak olyan nők is aki előszeretettel használják ki a fiúkat

2015. okt. 14. 16:18
 22/24 A kérdező kommentje:
#15 pont erre akartam én is kijukadni
2015. okt. 14. 16:19
 23/24 anonim ***** válasza:
66%

#12 Nem, természetesen nem minden férfi akar csak szexet, de elég sokan igen. Nem vagyok nő, de szerintem a nőknek jobb érzékük van dolgokhoz, amiket sokszor nem tudnak megmagyarázni. És talán emiatt ki sem merik sokszor mondani a gondolatukat vagy az ellenkezőjét állítják annak amit valóban éreznek.

Legalább is így tapasztaltam, mi inkább a dolgokat következtetéssel, logikával és az ebből adódó átéléssel közelítjük meg. És ehhez vannak területek amik közel állnak amik elvont gondolatmeneteket kívánnak.

Egy nő képtelen lenne logikusan gondolkodni? Képes sőt..., viszont érdekes módon azt vettem észre, hogy az összes nagyon kedves női ismerősöm olyan pasikkal jött össze akik csak szexet akarnak és erőszakosak. Ráadásul elég jó tanulókról és jó logikai képességű nőkről van szó, de ha párkapcsolatról van szó valahogy mindig 'rosszul' választottak. És egyszer szóba került ez amire azt mondták, hogy igazából nem tudják, de jó velük lenni + biztos meg tudják őket majd változtatni. Azóta sem változtak meg ezek az emberek, az egyik ilyen női ismerősöm 3 havonta jár ugyan azzal a pasival aztán durván össze vesznek, de néhány hónap múlva már megint együtt vannak. Erre mondjuk, hogy ki érti a nőket?!


kérdező

Csak a levetkőzésre gondoltam szex nélkül, sztriptíz bár, meztelen modellek, webcam oldalak. 90%-ban nők vannak többségben és egy nő a testével sokkal könnyebben tud felizgatni egy férfit, mint ellenkező esetben(ahhoz a pasinak szerintem már nagyon helyesnek kell lenni, nem tudom). És a nők határozottan jóval több pénzt is tudnak így keresni, mint a férfiak.

2015. okt. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
29%
Buta vagy és feminista a nők régen lehet elnyomásban éltek, de ma már kirakják a mellüket és bármit megkaphatnak cserébe. Mondok egy példát beül egy férfi meg 1 nő állásinterjúra aki elég kihívóan öltözik nagyobb eséllyel őt fogják felvenni és nem a férfit hiába okosabb vagy jobban hozzáértő ez senkit nem érdekel, mert mindenki inkább egy szép nőt néz szívesebben a munkahelyén mint egy palit. A második dolog ti otthon beültök a webkamera elé és elég levetkőznötök már azzal is halálra kereshetitek magatokat vagy fogtok egy pénzes férfit és minden pénzügyi gondotok meg van oldva. De még rengeteg dologban a nőknek előnyösebb a helyzetük és ezt ki is használják mivel általában vezető szerepekben vagy felelősségteljesebb munkákban a férfiak a főnökök nekik meg majdnem tökre mindegy kit vesznek fel és ha választhatnak egy nagy mellű csaj vagy egy hozzáértő férfi között persze, hogy az elsőt választják szex reményében. Ezt a szülés dolgot sem értem egyetlen férfi sem kötelezett rá szóval minden nő saját akaratából teszi nincsenek rákényszerítve. Az meg, hogy nem lennének emberek ha a nők nem szülnének eleve hülyeség mivel magadat nem tudod megtermékenyíteni tehát akkor te se lennél ha apád nem lett volna te ostoba. Férfiaknak nem kell főzni miért a nőknek kötelező? Valaki mondta, hogy állj a tűzhely fölé és főzzél egész nap? Azután ez az erőszakolás téma is elég nevetséges tudod te hány nő vádol meg hamisan férfiakat ezzel kapcsolatban..keress utána meg fogsz lepődni viszont ha egy férfit erőszakol meg egy nő azon mindenki csak röhög pedig olyan is előfordul viszont azt nem veszik komolyan mivel a férfi ugye erős meg tudja magát védeni stb. aha persze kivéve ha bedrogozzák és ezzel kapcsolatban általában mindig igazuk van a férfiaknak szemben a nőkkel akik 70 százalékban csak kitalálják, hogy megerőszakolták őket ez bizonyított tény. Dicsőség ha több nővel vannak a férfiak a nőknek meg szégyen erre reagálnék egy hasonlattal hogy ha van egy kulcs ami minden zárat kinyit az elég jó kulcs nem? Viszont ha van egy zár amit minden kulcs kinyit akkor az nagyon bóvli lehet érzed a különbséget te kis feminista? Előbb gondolkodj azután kérdezz..
2017. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!