Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le?

Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés

Egyik évfolyamtársamról van szó. Gólyatáborban ismertem meg és segítettem neki hazajutni onnan, mert az idiótája elitta az összes pénzét. Azóta bújik hozzám, mint valami macska. Én sosem írok rá, sosem megyek oda hozzá beszélgetni, mert egyszerűen nem akarok tőle barátságot, mert nincs rá szükségem és olyan gügye dolgai vannak, hogy hihetetlen. Megbeszéltük egyszer, hogy segítek neki egy beadandóban nálunk, mert megkért én pedig azt mondtam, hogy oké. Erre beállított nálunk este 11-kor és ott mutogatta a gyökér videóit youtubeon 1-ig.. Miközben anyám próbál aludni és tesóm is, Ő röhögcsél meg minden. 10 percet foglalkozott a beadandóval. Célozgattam rá, hogy lassan fekszem le meg zuhanyzok meg ilyenek, de nem nagyon akart menni. Együtt járunk magánkurzusra vele és másokkal, így nem akarok vele rosszban lenni, mert nem lenne kellemes végigülni a kurzust úgy, hogy haragban vagyunk. Valamelyik nap is este 1-kor kitalálja, hogy jönne nálunk inni, mert olyan kedve van. Ekkor tényleg lehidaltam. Azt hittem, hogy részeg, azért írja, de nem, halálkomoly volt.

Napi 3x kérdezi meg chaten, hogy mit csinálok és, hogy mi a helyzet? Általában órákkal később írok vissza és nézem meg, mert nincs kedvem hallgatni a hülye vicceit és baromságait. Mások is mondták már, hogy lehet szerelmes belém vagy kitudja, próbáljam meg lerázni. Én közömbös vagyok vele és tartózkodóan állok hozzá, de nem veszi le az egészet.. Elküldeni meg nem akarom a kurzus miatt, mert együtt ülünk még 2-3 emberrel és úgy tanítanak közben.

Tényleg olyan, mint egy pióca, volt már többször, hogy megkért, hogy nyomtassak neki ezt és azt, de elmondtam, hogy ő is megtudja csinálni, csinálja magának. Mindig sörözni menne vagy kajálni, de mondtam, hogy tanulok, nem érek rá. Ennyi visszautasításból már a hülye is megérti, hogy nem akar az ember semmit, de ő akkor is próbálkozik.. Mit csináljak?


2015. okt. 18. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Irigylem ezt a srácot


nekem sosem volt önbizalmam ahhoz, hogy így nyomuljak rá lányokra.

2015. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha legkozelebb calami programra invital mondd hogy nem eraz ra mert a baratoddal leszel, haazt hiszi van pasid csak ceszi a lapot ha meg nem mondd hogy feltekeny tipus a baratid es ezert nem szertnel csle kurzuson kuvul talalkozni.
2015. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mond meg neki feketén-fehéren, finoman kifejezve, hogy kopjon le rólad, oszt ennyi meg egy bambi! Ha ez nem megy, akkor próbálj elcsábítani egy idegen pasit kapcsolat céljára a sulidban. Magyarul tedd féltékennyé!
2015. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik mérhetetlen egója, meg önbizalma van, a semmire. Szerintem sosem fogja felfogni, hogy nem tartasz igényt a társaságára, mert az ilyen típusú emberek megvannak győződve róla, hogy őket mindenki imádja, még ha ennek pont a szöges ellentéte is igaz valójában. Most vagy eltűröd, és igyekszel minél jobban elkerülni, vagy a szemébe mondod, hogy mi a véleményed róla, azt talán megérti.
2015. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

jajj nehogy az utolsóra hallgass :D

nehogy itt féltékennyé próbáld tenni meg hasonlók :D

mondd meg neki, hogy lehettek jóban, de te nem akarsz a barátja lenni, ha indokot "kér" mondd meg, hogy részedről nincs meg a kölcsönös érdeklődés és pont.

2015. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
19 éves csávó vagyok.. Azoknak akiknek az jött le, hogy lány írta a kérdést. Gondolom így azért bizarabb a dolog.
2015. okt. 18. 23:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Mind1 a nemed kerdezo, igy is ugy is bizarr! :))

Amugy en is ismertem ilyen embert, az a gaz, hogy nehez lepattintani, mert gondolom megbantani se akarod... De amugy nyugodtan raszolhatsz, pl ilyen video mutogatosnal, hogy pl " kikiserlek" vmi :) amugy bird ki kurzus vegeig, ha szerencsed van, utana lekopik.

2015. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az előző vagyok nem az utolsóra gondoltam hanem az utolsó előttire :D
2015. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
azaz a harmadik.
2015. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egészen szánalmas, hogy vannak ilyen emberek, akik ne bírnák ki valaki társasága nélkül. Direkt nem jópofizok vele, de azért is közeledik. Nem is vagyok a társaság közepe sehol, hogy legalább érdekből közeledne vagy valami, szóval egyszerűen nem értem. Ha azt gondolja, hogy tartozik a gólyatáborból a hazaút árával, akkor adja meg pénzben és le van tudva, nem ilyen barátkozásos fizetéssel, mert ebből nem kérek. Egyébként most, hogy belegondolok elég egy szemét egy csávó, hogy kifizettem neki a vonat és buszjegyet, azaz 1000 Forintot és nem ajánlotta volna fel, hogy visszaadja.. Ezt el is felejtettem..
2015. okt. 18. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!