Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan információk kerültek a...

Olyan információk kerültek a birtokomba, amiknek a létezéséről sem tudhatnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valahogyan rátaláltam egy oldal rejtett, szigorúan titkos adataira, amik az adminisztrátorok számára vannak fenntartva. Most mindegy, hogy hogyan, a lényeg az, hogy rátaláltam és bele is olvastam. Amikor észrevettem, hogy "civileknek" tilos a hozzáférés, rögtön be is zártam. Most furdal a lelkiismeretem, és nagyon félek, hogy ez kitudódik, de egyszerűen furdal a kíváncsiság... Most mit tegyek? Ugye nem fognak rájönni, ha nem beszélek róla?
2015. okt. 23. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen nem említetted,de nem is sok oldal privát adatait olvassák civilek..szóval az érintettek levágják , hogy te vagy és ha rájönnek , akkor elkezdik az IP cìmed alapján lekérni a belépés helyét. De ne parázz...nem hiszem hogy valami szupertitkos valamibe nyúltál, mert annak nincs ilyen béna rendszere, hogy egyszerű számukra surmók csak úgy rátaláljanak. Hacsak nem direkt szórakozásból mert így ki kell nyírjanak :D
2015. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Most mindegy, hogy hogyan"


Persze hogy mindegy, mert kamu az egész sztori.

2015. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyszer írok ki kamukérdést, akkor is lelepleznek. Ejj, na mindegy, jó éjszakát.
2015. okt. 23. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!