Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a kötelező lépések?

Mik a kötelező lépések?

Figyelt kérdés

Kötelező 50 órát kell letudnom valahol. Valaki először is tudna nekem küldeni egy linket ahol találok hely szerint non-profit szervezeteket? Valami irodalmi helyen szeretnek segíteni, pl művészeti társaságoknál egy-egy rendezvény alkalmával pakolni, beszélgetni az ottaniakkal, stb.

De ha erre nincs lehetőség akkor polgárőrség vagy katasztrófa védelem.

Mik az önkéntesmunka lépései? Bemegyek a helyre, mit vigyek magammal? A közmunkás naptárt meg? Azon kívül kell más valami? Személyi, diák?

Mi történik ha mondjuk kirúgnak? Azt hova jegyzik? Az iskola kap rola értesítést? En kapok a fejemre ha bent megtudják? Semmit nem mondtak el, szóval ezért kéne sürgősen a segítség.



2015. okt. 23. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmondják suliba szépen részletesen.

"polgárőrség vagy katasztrófavédelem" Szép is volna :D

1. Iskolád és ahova mennél szerződést kötnek. Kérsz egy lapot igazgatótól, és odaviszed a szervezethez akikhez menni szeretnél.

2. elmész oda a közmunkás naptáraddal, minden alkalommal beírnak annyit amennyit ott vagy (kicsit többet szoktak mert jófejek).

3. Ha kirúgnának (ilyen szerintem még nem történt)

Erre ráérsz érettségiig.

2015. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...ha kirúgnának azt sehova nem jegyzik, a közösségi munkát ugyanúgy megkapod.
2015. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

150 hellyel van az iskolámnak szerzódése, köztük a polgárőrséggel, egészségüggyel, és a katasztrófavédelemmel is. Csak nem tudom mely az a 150 hely.

Ezzel nem lesz gondom.

Köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 24. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!