Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is sok az önbizalo...

Szerintetek is sok az önbizalom hiányos lány?

Figyelt kérdés

Felmerült az egyik ismerősömmel való beszélgetés során ,hogy a lányok többségét ,meglehet hódítani kellő önbizalommal ,kitartással és kedvességgel.

Azzal magyarázta ,hogy mivel önbizalom hiányosak a mai fiatalok ezért a lányoknál elérhetjük a célt ,ha figyelmesek és kedvesek vagyunk ,mert így külső forrásból kapnak megerősítést és tudnak vonzódni egy kedves fiúhoz ,ha még elsőre nem is tetszett nekik.


Szóval a kérdésem ,hogy szerintetek is sok az önbizalom hiányos lány és egy ilyen hölgynek a szívét megtudjuk hódítani ,kedveskedéssel még akkor is ,ha elsőnek elutasító volt velünk szemben?


(Itt főleg a fiatalabb korosztályra gondoltam 16-25 éves korig.)



2015. okt. 30. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez saját tapasztalat.
2015. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Persze mivel olyan reklámokkal bombázzák őket reggeltől estig amiben "tökéletes" sovány sminklet csajok vannak, pont ez a cél, hogy önbizalomhiányosak legyenek. Egy normális nő inkább a saját boldogsárágra figyel mint az alakjára.
2015. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Hiába lett lepontozva a 2. válaszoló, csak az igazat mondja. A szépség ipar a nők önbizalom hiányából keresi a kenyerét, cserébe eláraszt mindent az ideálisra photoshoppolt testekkel és arcokkal, gyilkos diétákkal, fogyasztó tablettákkal, hogy még több nő érezze magát szarul a bőrében és még többen vegyék a termékeiket, hogy megfelelhessenek az előírt szépség sztenderdnek.


Viszont azzal nem segítesz, ha hátsó szándékkal közelítesz az ilyen problémákkal küszködők felé. Hiába a testkép zavar, ezen az embernek magának kell túllépnie. Te, ha igazán dicsérni akarsz egy lányt, dicsérd a humorát, az eszét, a kitartását, a kreativitását, a véleményét, stb.

2015. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem igaz. A mai fiatal nők 95 százaléka önmagától totálisan elszállt, nagyképű egoista bunkó, akiknek az arcáról csak úgy süt a gőg. Önbizalomhiány? Ugyan már! Semmit nem tesz le a többségük az élet asztalára, de arra a semmire akkora az arcuk, hogy az hihetetlen.
2015. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

#4 "Ma fáztam, így nincs globális felmelegedés. Az előbb pedig ettem, tehát nem létezik éhezés. Aki mást állít, mint amit én hiszek, hazudik! Én, egyedül Én tudom, mi folyik a világban - minden úgy van, hogy Én mondom."


Nyisd ki a csipáid, öregem, mert kínosan el vagy tévedve.

2015. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem is rengeteg manapság az önbizalom hiányos fiatal lány/nő. Magam is közéjük sorolom.

Szerintem nagy mértékben szerepet játszik ebben a média. Gondolom nem kell magyaráznom, miért.

A másik ok az lehet, hogy nem tudom, mi lelte a mai fiatalokat, de olyan szintű egoizmus veszi körül sokukat... leszólnak másokat, elérik, hogy el is higgyék azok a naiv emberek, hogy "nem érnek semmit".

Mint említettem, én is eléggé önbizalom hiányban szenvedőnek érzem magam. A kérdésre válaszolva: igen, meg lehet minket hódítani. Csak sokkal több törődésre vágyunk, megértésre, gyengédségre és ezt a sok-sok segítséget kamatosan vissza is tudjuk adni. Szerény véleményem ez lenne a témáról. Csak bízom benne, hogy egyszer majd valaki megpróbálja megtörni az "én jegemet" is. :) 17/L

2015. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm 3. válaszadó ;) Üdv 2. válaszadó.
2015. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es ugyanmár :/ nem látod a sok agyonszerkesztgetett képet a facebookon? persze csomó lánynak van egészséges önbizalma, néhánynak olyan mint a kártyavár, bunkóznak vele és önbizalomhiányos lesz. Ez van. Erősnek kell lenni. Szétphotoshopolt hírességeket mutogatnak nekünk minden nap "tökéletesre" sminkelt arccal. Hat a többség tuti nem egoista.
2015. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában sok az önbizalom hiányos lány és fiú is.
2015. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!