Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feláldoznád magad, hogy...

Feláldoznád magad, hogy megmentsd a bolygót és 7 milliárd embert?

Figyelt kérdés
én nem az tuti pusztuljunk mindannyian

2015. okt. 31. 17:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Inkább fordítva.

Ha kipusztulhatna a bolygóról az emberiség, velem együtt, és én dönthetnék, 100%, hogy bevállalnám!

2015. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2015. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Dehogy. A bolygonk amugy is pusztul.
2015. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy a névtelen tömegre gondolok, akkor hajlanék a nem felé (ez van, lehet hogy önző vagyok), de ha belegondolok, hogy a 7 milliárdban benne vannak a családtagjaim meg a barátaim, akkor igen.
2015. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
én feláldoznám magam valami szexi földönkívülinek :D ;)
2015. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Dehogy is!
2015. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy épp milyen hangulatomban vagyok xD
2015. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 opened paradise ***** válasza:

Látom magam előtt,hogy a föld összes tévéjen engem néznek,hogy hogy döntök és én csak annyit mondok "Szopó van Samu!" :D

Biztos,hogy nem. Más dolgokért igen,meg fura,de ha 1 ember élete múlna rajta,akkor igen.

Mármint nem 1 adott ember,hanem csak 1 ember.

2015. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kétlem h egy emberi áldozat elég lenne ehhez, és h az pont én legyek. Persze ettől függetlenül igen. Felaldoznam, de nem az emberiségért,hanem a gyermekeimért.
2015. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Blade Bone ***** válasza:
És ha belegondolnánk abba, hogy az életünk egy teszt, ami egy másik világba is vezethet? Nem hiszek az ilyesmiben, de el tudom képzelni, mivel mi is csak úgy vagyunk, mért ne lehetne értelem is az egész életünk mögött.. Ha belegondolok hogy itt élek egy börtönben, a földön, mivel ez is annak számít, hiszen akármekkora is a föld, szabad akaratomból nem tudok elmenni innen sehová, még a szomszéd bolygóra sem, mert kihalt, nincs rajta élet és ez nem véletlen. A hajdani őseink biztosan tudták, látták hogy hová fejlődik a világ, lehetséges hogy ezért nem is maradtak itt és ezáltal a lépcsővel, amit itt a földön tudunk meglépni, pont hozzájuk fogunk kerülni. Persze lehet butaságnak tűnik, de milyen teszt az, amiben előre tudjuk a válaszokat?
2015. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!