Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előnyösebb megjelenésű hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnyösebb megjelenésű hölgyek, titeket zavar, ha egy férfin látszik hogy zavarba jön mikor meglát titeket, vagy találkozik veletek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 14:51
 1/7 anonim válasza:
40%
En nem tartom magam "előnyösebb megjelenesunek", holott a körülöttem levő emberek igen. Ha valaki zavarba jön, az nem zavar, de magam melle egy határozott személyiségű embert tudok elképzelni csak, nem olyat aki ""behódol"" egy szep lánynak. Persze ez nem azt jelenti hogy minden lánnyal flortoljon es hogy egoista legyen -magabiztos, kiegyensulyozott.
2015. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen zavart ha a nem voltunk egyensúlyban a randipartneremmel.
2015. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, ha valaki zavarba jön miattam :) Nyilván vannak határai a dolognak, de egy minimális mértékű kis zavarba esés szerintem kedves, egyáltalán nem zavarna. Mosolyognék rajta :) Kár, hogy tőlem nem igazán szoktak zavarba jönni :D
2015. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2015. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Engem az zavar, amikor azt mondják, hogy megközelíthetetlen vagyok. Holott nagyon is örülnék, ha ezek a pasik legalább megpróbálnának közeledni.(persze azokról beszélek, akik számomra is szimpatikusak) Megértem én, hogy zavarban van, én is zavarban vagyok, de eddig mindig nekem kellett megtennem az első lépést, amitől kevésbé érdekesnek találom magam. Mert ettől úgy érzem, hogy nem érek annyit, hogy megpróbáljon leszólítani.
2015. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez aranyos nagyon, csak az zavarna,ha emiatt nem merne közeledni.
2015. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En egy 19 eves fiu vagyok es engem nem zavarna ha egy előnyösebb megjelenésű nőtől zavarba jönne egy férfi.
2015. okt. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!