Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is kapott a BudapestBanktó...

Más is kapott a BudapestBanktól "ajándék szatyrot"? Vagy más fajta megkeresést?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy más is kapott e "ajándék szatyrot" a budapestbanktól?

Régen minimálbért kerestem, szerencsére már jobban keresek, azóta többször felkeresett a bank, hogy van lehetőségem hitelt felvennem tőlük...ó milyen kedvesek, hogy felkínálják ezt a lehetőséget nekem...megmondtam a felkeresésnél, hogy "köszönöm nem érdekel ez a lehetőség"...végül kaptam pár hete egy "ajándék szatyrot", valami vásárlásos nem tudom milyen szöveggel...végig sem olvastam a levelet...

érdekel, hogy más is kapott ajándék szatyrot, vagy ezt vehetem csábításnak? mert ismerőseim nem kaptak, csak én...őket nem keresték meg hitel lehetőséggel, csak engem...ez most mi akar lenni pontosan?

mivel náluk van a pénzem látják, hogy mennyit kapok a számlámra és ugye mennyi van rajta...tudhatják, hogy nincs szükségem hitelre, de mégis nagyon pedáloznak...


22F



2015. nov. 4. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a mellékelt levelet, és akkor tudni fogod, mit akarnak a csomaggal.
2015. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy amint teheted keress inkább egy másik bankot. Kezdetben én is bíztam bennük, de idő közben rájöttem, hogy ez a bank egy aljas bűnszövetkezet. Szinte mindenkit el akarnak adósítani azért, hogy aztán az adósságodat ráterhelhessék az ingatlanodra. Közük van az ingatlanmaffiához is és azért kínálják a hitelt, hogy az által adósságot halmozhassanak föl számodra. Az alkalmazottak még arra is képesek, hogy szexuális befolyásolással beszéljenek rá egy hitel felvételére, amire nincs is szükséged. Engem konkrétan megkörnyékezett az egyik fiatal női alkalmazott, hogy ha aláírom a hitelszerződést, akkor eljönne velem a lakásomra, még a saját mobilszámát is megadta. Elvetemült bűnözők, bármire képesek. Ez a bank különben már teljesen magyar tulajdonba került, tehát akik most ezeket a dolgokat csinálják azok magyarok. Többnyire Jobbik érdekektség, ahogy hallottam. Az eredeti amerikai tulajdonos régebben eladta az összes részvényét. Tehát a bank 100%–ban magyar tulajdonú.
2015. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1:

a mellékelt levelet már kidobtam...beleolvastam, jó vásárlást kívánnak, van lehetőségem hitelt felvenni, tudok bankkártyával fizetni váráslásnál...ilyesmik voltak benne, nem olvastam el az egészet, de ahogy lejött főleg a hitelre volt kihegyezve, hogy abból vásároljak..."ne aggódjak az anyagiak miatt, mert most ők lesznek a megmentőim" kb ez jött le nekem belőle...nem mintha aggódnék...


22 éves vagyok, több mint 2 éve dolgozok főállásban, szerencsére elég sokat félretudok tenni, szerintem ezt a bank is látja...nem véletlen kerestek meg többször telefonon hitel lehetőséggel, + ez a szatyros dolog...

csak a szatyros dolog lehet valami hűség miatt vagy, valami diák szerződéses dolog miatt (mármint amikor nyitottam a számlát diák voltam)...



#2:

kicsit összeesküvés elméletnek tűnik amit te összehordtál...én nem hiszem, hogy ilyesmi dolgok lennének a háttérben, de ha mégis akkor engem nem fognak rávenni a hitelre...


22F

2015. nov. 4. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!