Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen fajta laptopot vegyek...

Milyen fajta laptopot vegyek a húgomnak? Vagy ez túl nagy ajándék?

Figyelt kérdés

A húgom 13 éves most lesz 14 és mivel idén is kitűnő volt (eddig csak 5.-ben volt 1 négyese) és egy laptopot szeretnék neki venni

Milyen fajtájút??

Milyen színűt??

Vagy ez túl nagy ajándék??

27/N



2014. jún. 17. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%

Maga az ajándék nem túl nagy, de szüksége van rá egy 14 éves gyereknek?

Én nem hiszem.


Vegyél neki inkább egy tablete vagy jobb telefont, ha még nincs. Vagy valamit, amiről tudod, hogy szüksége van rá vagy szeretne.

2014. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

Szuksege van -e ra? Azerintem igen.

Iden voltam nyolcadikos,most ballagtam.

Iden rengeteg olyan beadando volt,amihez kellett a net,na meg a PowerPoint-os prezentaciokrol nem is beszelve.

Szerintem jo ajandek lenne. Manapsag mar a tanulashoz is elengedhetetlen a net.

Szerintem a legjobb Dell laptop,de a Toshiba se rossz. Nekem feher van.

2014. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Szüksége lehet rá, szerintem vedd meg neki. A tabletnek nincs értelme.

Nézelődj a HP, Lenovo, Asus, Dell laptopok között. A szín mindegy.

2014. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Én nagyon örültem volna egy ilyen tesónak :D. Ha megteheted, hogy megveszed akkor vedd meg, szerintem megérdemli.
2014. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha meg tudod venni, szerintem örülne neki. Én is Dell-t vennék most. Fehéret vagy pirosat. (Mi is vettünk a férjemmel a tesómnak egyet amikor szüksége volt rá.)
2014. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
én is jó ajándéknak tartom. Javaslatom, hogy ne feketét vegyél, legyen kicsit különlegesebb. Volt lenovo-m, na azt soha többet, packard bell, az elmegy (ebből pirosam volt), most asus van, eddig ez a legjobb
2014. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Hülyeség márka alapján választani. Egy árkategóriát mondj, és úgy egyszerűbb lesz. Telefont/tabletet nem éri meg venni, az többnyire butítja a tizenéveseket én sem hiszem el, hogy az én korosztályom egy mondatot nem tud leírni hiba nélkül.
2014. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó vagyok. "Volt lenovo-m, na azt soha többet, packard bell, az elmegy" Na az ilyen válaszolók mehetnek el a pics.be.
2014. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%

Elsősorban az árkategória és a későbbi felhasználási kör a döntő.


Egyik válaszolóval ellentétben én megvagyok elégedve a lenovommal, arra amire használom teljesen megfelel. Bár már minden gép alkalmas netezésre, filmnézésre és az office csomag alkalmankénti futtatására.


A színe ugyan mindegy, ha van kedvenc színe és pont van a kinézett laptopból olyan akkor azt. Egyébként amelyik szerintetek jobban néz ki.


Egyébként ha nagyon nagynak tartjátok az ajándékot és nem vagytok biztosak a megvásárlásában akkor várjátok meg a ballagását.

2014. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%

Ha megengedheted magadnak, akkor szerintem nagyon jó ajándék :)

A fajta szerintem mindegy, nekem HP Pavilion g6 van, még túl jó is, lehet elég lett volna a másik, de nagyon szeretem. Attól függ, mire fogja használni. Az én gépem nem egy nagy gamer PC, nem menne rajta valami hatalmas 3D-s HD játék, de filmezésre, netezére több, mint megfelelő. Tehát a HP-t bátran merem ajánlani. Arra figyelj oda, hogy jó nagy belső memóriája legyen, meg jó legyen a processzora.

A színe szerintem teljesen mindegy. Fel is húztam magam, amikor megyek a boltba és a pasi mondja, hogy ebből nem tudok színeset adni neked, én meg mondom, hogy engem jobban érdekel, hogy ban usb.3 bemenete, meg 750 giga belső tárhelye... Erre befogta :D

16/L

2014. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!