Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem ciki ha nem írok neki vissza?

Nem ciki ha nem írok neki vissza?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársamnak van egy haverja.

és bevette az osztály csoportba és össze haverkodtunk vele.de ez mindegy.

ma rám ír (az osztálytársam facebookjabol) hogy xy vagyok a xy facebookjabol.

meg kerdezi mizu.

aztán irja hogy jó csaj vagyok. meg hogy miért nem írok vissza? aztán ezt megjelöltem olvasatlannak. mivel nekem egyláltalán nem jön be. aztán megnyitottam mert valamit megnéztem és vissza raktam olvasatlanba aztán véletlen megnyitottam megint mikor elakartam tüntetni és kitöröltem a beszélgetést. viszont így azt adja ki hogy láttam. nem gáz ha nem írok neki vissza?szerintetek tetszem neki vagy csak egy szokásos bók volt?


2015. nov. 4. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki,kit érdekel?ez a bók meg egyébként sem hangzott túl jól.....
2015. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mért lenne ciki. Ne más fiókjából irkáljon és ha akar valamit tőled személyesen menjen oda hozzád. Egy igazi férfi jön és nem ilyen irkálástól várja, hogy a nő lépjen, csak mert bókolt egyet.
2015. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma megint írt a saját facebook-ábol

de már nagyon idegesít. szerintetek letiltsam? vagy nem lehet olyan csinálni hogy ne tudjon írni?

mert tegnap kitöröltem az ismerőseim közül de bejelölt. és nem jelöltem vissza.

Egyébként köszönöm a válaszokat?

2015. nov. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!