Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek is ciki? Mondjam...

Szerintetek is ciki? Mondjam vissza rendelést? Le fogom égetni a gyereket?

Figyelt kérdés
Hétvégén egy 7éves rokon kislány szülinapi zsúrjára megyünk (felnőttek és gyerekek egyaránt), minden évben mi visszük a tortát, attól függően mikor milyen mesét szeret (volt már Micimackós, Barbies, Monster High-os). idéna Jégvarázsért van oda nagyon, ezért Jégvarázsos tortára gondoltam. Az egyik barátnőm ajánlott egy kicsit elegánsabb cukrászdát (nevet nem írok) hogy ott mennyire szép tortákat csinálnak. Ma délelőtt megrendeltem a Jégvarázsos tortát, de a kiszolgáló csaj teljesen leoltott, hogy mennyire stílustalan Jégvarázsos tortát vinni egy tavaszi zsúrra, meg majd jól kiröhögnek engem is meg a gyereket is. Megrendeltem a tortát, de most egyre jobban idegesít, ahogy elképzelem a hópelyhes tortát a tavaszi virágokkal díszített asztalon. Szerintetek lemondjam és menjek vissza a régi megszokott cukrászdámba és csináltassak valami tavaszi tortát?

2015. márc. 9. 11:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyereknek az a kedvence, akkor miért lenne probléma?
2015. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért szól bele, aki felveszi a rendelést? Nálam ezzel maximum azt érné el, hogy legközelebb nem tőlük rendelek. Hogy mikor van a gyerek szülinapja és mi a kedvenc meséje, arról nem tehet senki sem. Eszembe sem jutna, hogy miért ne vihessem tavasszal azt a tortát, hiszen az a kedvenc meséje. Biztosan jobban fog örülni, mintha egy Mickey egereset kapna vagy egy virágosat.
2015. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, a jövő héten mennek síelni az ismerősök Ausztriába, még nincs tavasz, majd 21-után. Nálunk ilyen a tél, ez van.
2015. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Azért a kiszolgáló csaj hozzáállását jelezhetnéd a főnöke felé.
2015. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Kajak egy kis tejfölös szájú eladó ripacs miatt aggódsz? Mindenki tudja, hogy a Jégvarázs egy mese, ha lesz 2 olyan aki nem, akkor annak majd maximum elmagyarázod.



Irigyellek, hogy ilyen nyugodt vagy, én minimum elküldtem volna az édes anyjába.

2015. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
gondolkodom hogy elmegyek a megszokott cukrászdába, ott kevesebbért is dolgoznak...ennél az elit cukrászdánál meg visszamondom a rendelést. Nem fogok főnöknek árulkodni. Bár a csaj elég lenéző volt, de inteligensen adta a tudtomra hogy mekkora proli vagyok...azóta azon idegeskedek hogy miért nem vágtam vissza valamivel, vag miért nem hagytam ott és mentem át, de ugy ledöbbentem meg elbizonytalanodtam, nem vártam volna hogy így lealáznak egy cukrászdában.
2015. márc. 9. 12:32
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem árulkodás, a főnöknek érdeke, hogy tudjon arról, hogy esetleg az idióta eladója potencionális vásárlókat üldöz el az alpári tahó sznob stílusával.
2015. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Ha ez a kedvence, biztosan örülni fog. Nem baj, ha tavasz van. Nem a buli témája a tél, hanem csak a torta lesz az, mert ezt szereti.

Szerintem is mondd le és a megszokott, normális, kedves helyen rendeld meg.

Én is örülnék egy jégvarázsos tortának, felnőtt fejjel, mert láttam mostanában néhány nagyon szépet elkészítettet. :)

2015. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
44%
nincs valami sok onbizalmad...
2015. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nincs onbizalmam, csak egyszeruen azért bizonytalondtam el, mert ilyesmi meg sem fodult a fejemben, hogy téli torta tavaszi zsúrra gondot okoz...ledöbbentem.
2015. márc. 9. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!