Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnya dolog, ha utálom a...

Csúnya dolog, ha utálom a kutyasétáltató embereket az utcán?

Figyelt kérdés
Sokszor csak a baj van velük, nem tudnak a kutyájukkal megfelelően bánni és így idejönnek és rámásznak az emberre, bicikli elé szinte kiugranak meg ilyen dolgok. Főleg akik póráz nélkül sétáltatják a kutyájukat az utcán, parkban, tóparton, azok irritálnak, nem nagyon érdekli őket hogy a kutyájuk rámászik másokra
2015. nov. 9. 07:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#3


En is altalanosithatnek, megsem teszem, pedig eddig allat trutyiba nem leptem, ellenben emberibe igen(!). Azert ez a nem mindegy. Nem hiszem, hogy ez vagy az, amikor a gazdi nem szedi ossze a kutyaja vegtermeket az az allatot minositene... :/


Valaszadonak, meg annyi, hogy ki ezt, ki azt nem toleralja az utcan, van ilyen, attol fuggetlenul ez van, egymas mellett elunk, mindenkinek joga van velemenyt alkotni, ezt vagy azt kevesbe toleralni, de neha a dolgok moge kene nezni. Ellenben nem a kutyakkal, nem is a gazdijukkal tolsz ki, hanem sajat magaddal, ha tobb figyelmet forditasz ra, mint amennyit erdemel. :-)

2015. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig a járdán pofátlanul rodeózó bicikliseket utálom. Akik a pitshányi gyalogúton hahózva (mert csengő az nincs) tolnak le az amúgy NEM bicikliútról. Velük nincs baj? Többen vannak, pedig van normális, bicikliúton vagy úttesten cangázó bicajos is.

Ugyanez a kutya,nem mindenkinek a segge alá való kerékpár, úgy nem mindenkinek való kutya sem, oszt' még is tart. (Akárcsak gyerek sem való minden anyukának-apukának.)

Én kutyásként, pórázon tartom a nagy(Atttyaisten nagy) kutyámat, első szóra visszajön, de mit ajánlasz, mit tegyek azokkal az emberekkel, akik meg se kérdezik hogy meg lehetne-e simogatni és elkezdenek gügyögni a kutyának..bunkó vagyok, ha azt mosnom, hogy a SAJÁT kutyámhoz csak az ÉN ENGEDÉLYEMMEL lehet hozzányúlni?

2015. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Annyit még mondanék, hogy nálunk, az Országbíró sétányo álatlában a visongó, degenerált kiskutyák annak elengedve, nem pedig a "böhöm nagy" kutyák. Az legalább aynnira zavaró, nekem kutyásnak is.
2015. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Biciklizz az úton és a ne a járdán. Nekem segítőkutyám van és engem meg az zavar, hogy elállják biciklivel az utat és nem tudunk haladni vagy hirtelen félre kell ugrani, ami nem egyszerű egy beteg embernek.

Én mindig pórázon sétáltatom a kutyám, végig a munkájára figyel,nem mászik rá senkire, de a sok ember meg állandóan odajön simogatni meg hasonlók és sokkal nehezebb szegénynek így:(

Szóval fordítva is működik, hogy a kutyához is odajönnek kéretlenül aztán fel vannak háborodva ha nem érsz rá fél órát ott ácsorogni amíg kisimogatja magát az illető...

2015. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!