Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

van egy fiú 2 éve ismertem meg és barátnőmnek tetszik a haverja és nem mert vele beszélni mármint azzal aki tetszett neki így a másik illőt elkezdte követni mindig a buszára szállt várta a buszát majdnem hazáig kísérté de nem mondott neki semmit én meg mindig magamra vállaltam hogy azért megyünk arra mert ott lakik unokatesóm ami nem igaz és azért várja a buszát mert engem vár de nem igaz mert én villamossal jártam és a boltba is követte de azzal a gyerekkel aki neki tetszik nem beszélt az érzéseiről csak annyit hogy miért tiltotta le facen

és én ezt már lelkileg nem bírom ezt a sok hazugságot tavaly végeztünk nem látom őket de akkor is nagyon kínoz jóba vagyok egyik osztálytársával és meghívott a szalagtűzőjükre így hát mivel nem megy ez állandóan kínoz és arra gondoltam hogy le írom egy papírra az igazat és oda adom. szerintetek jó ötlet? (az kimaradt a gyerek mindig nekem írt facebookon h hagyjuk ezt abba meg ilyenek, de én csak azért voltam ott hogy megállítsam valahogy)

20/l


2015. nov. 11. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmondani mindenkinek igazat. Barátnődnek meg bátorságot adni, lépjen végre.
2015. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az a baj hogy 4 fiú volt egy bandában abból 1 el ugy ahogy kitiztáztam a dolgot de csak úgy hogy elkezdett beszologatni ok nélkül mikor ott beszélgettem egy ismerősőmmel és bátyám rá szólt

2. személy nagyon bunkó még a felnőttekkel is szemben

a 3. az nagyon néma gyerek nem beszél csak a haverjaival van és ha ilyenek vannak inkább elmegy

4. akit én ismertem meg nagyon kedves aranyos gyerek beszélni nem akar mert az osztálya szívatja velem rendesen és akárhol vagyunk mindig felbukkan egy egy ember belőle és előttem még nem is de a suliba szívatják

barátnőmmel hiába beszélek erről azt hajtogatja hogy nem tetszik már neki de akármiről beszélünk mindi ket hozza fel

2015. nov. 11. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!