Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a tegnap...

Mi a véleményed a tegnap történt borzalmakról Párizsban, Libanonban? Szerinted mi egy ilyen helyzetben a megoldás, hogy lehetne megakadályozni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Én már este ezen kaptam fel a fejem és egyből az ismerősömet hívtam aki pont Párizsban volt, de hála égnek jól van. Azt mondta nekem h azóta Párizsban szinte megállt az élet.az utcák üresek de még az utak is, meg tele van a város zsarukkal..
2015. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Engem is ez döbbentett rá, hogy lehet, a migránsok között voltak civilek és ártatlanok, de minden bizonnyal merénylők is közéjük keveredtek... a baj az, hogy ez az egész bevándorlás dolog teljesen kicsúszott mindenki kezéből, konkrétan ide-oda passzolták őket már a végén mindenféle ellenőrzés nélkül, pedig ha idejében vissza tudtuk volna szorítani valószínűleg sosem történt volna meg ez Párizsban, de most már késő, mindenütt ott vannak... most már csak arra várhatunk, mikor jön a következő merénylet.
2015. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Most muszáj az ördögöt a falra festeni?
2015. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

Ez már rég túlment az ördög falrafestésén, ez most történik:

[link]

2015. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

Megrázott. Nagyon.

Talán pont azért, mert én sosem voltam a migránsok ellen, igaz, nem is voltam az a tipikus, szemellenzős védelmezőjük. Mindig úgy gondoltam, hogyha mindenki úgy akarná, semmi akadálya nem lenne a békés együttélésnek. Élhetne együtt keresztény és iszlámhívő, fekete és fehér, európai és közel-keleti. De nem akarja mindenki így.

Nem tudom mit lehetne ezzel kezdeni.

2015. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Még hajnalban hallottam a hírt, épp egy szórakozóhelyen buliztam. Őszintén akkor egyáltalán nem sújtott le, de ma így tiszta fejjel belegondolva, és főként utánaolvasva tragédiának tartom.
2015. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!