Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet megakadályozni?

Hogyan lehet megakadályozni?

Figyelt kérdés

Kezdő lótartóként van egy problémám. Vettem egy herélt csődört aminek rendszeresen merevedése van. Ez gáz,mert az unokáimat és a baráti társaság gyerekeit és a szülőket is zavarja. Az itteni állatdoki egy lúzer,akit apuci pénze tett dokivá és nem tud erre mit mondani.


Valakinek valami megoldás?



2015. okt. 10. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarja menjen szépségszalonba ne lovardába. Semmit nem tudsz tenni, lehet még a hormonok dolgoznak benne herélés után,nem azt kell figyelni azt annyi
2015. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Herélt csődör=oximoron. Biztos, hogy kiherélték? Lehet rejtett heréjűség, ilyenkor az egyik here a hasűrben marad. Mikor lett herélve és mennyi idős most?
2015. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

100%,hogy tökéletesen herélt,nincs rejtve semmi.

Most 4 éves,szinte napra pontosan 8 hónapja műtötték.

2015. okt. 10. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Várni kell, míg beáll a hormonháztartása.
2015. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem biztos, hogy fogsz tudni segíteni. Én láttam évek(!!) óta herélt csődört még fedezni is. Ugyanis kancákkal volt együtt tartva. Ha herélés előtt fedezett azt nem fogja elfelejteni. Hiába nincsenek hormonok azért a ló sem, hülye. Ha zavarja a társaságot tarts kutyát vagy vegyél egy kancát.
2015. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!