Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normálisak a szüleim?

Normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

Az én szobám az emeleten van, a szüleimé pedig lent és általában úgy kommunikálnak velem, hogy felordibálnak. Én viszont van, hogy zenét hallgatok a gépen, fülhallgatón, mert nincs hangszóróm, vagy a telefonomon és olyankor nem hallom, ha kiabálnak nekem. Ilyenkor apám mindig felrohan a szobámba és felpofoz meg üvöltözik velem, hogy miért nem figyelek, ha szólnak. Meg van, hogy felordibálnak valamiért, hogy menjek le, én meg megkérdezem olyankor, hogy miért, de apám csomószor olyankor is felpofoz, hogy én mit kérdezősködök, hogy miért, ha azt mondják, menjek le, akkor azonnal lent kell lennem, nem kérdezhetem meg az okát.

Ezen kivül kitalálták, hogy én iskola után egyből jöjjek haza takaritani és ha nem vagyok kész, mire hazajönnek, azért is felpofoznak. Ez azért vicces, mert az iskolából ilyen 4 körül érek haza, ők meg fél 5-kor jönnek kb meg és én még szeretnék ebédelni is, de nem tudok, mert még fel kell mosnom meg kiporszivóznom az egész házat meg elpakolni, amit ők szétgórnak, meg berakni az ő ágyukat, amit ők reggel mindig úgy hagynak.

Utálok itthon lenni, ha ők is itt vannak, állandóan gyomoridegem van, hogy már megint mibe fognak belekötni. Szerintetek ez normális?

17L


2015. nov. 14. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te leány! Én 16 éves vagyok, de én az első igazságtalan pofon után kibaltáztam volna az apámat az ablakon. Szóval szedd össze magad, állj talpra és mondd meg nekik, hogy ha csicskát akartak szülni, akkor az nem sikerült. Pofon ellen meg védekezz. Amúgy a kérdésre válaszolva: az nem elég, hogy nem normálisak, teljesen hülyék! És ne idegeskedj, nyugodt szívvel és határozottan állj ki magadért és ne legyen lelkiismeret fordulásod, küldd orrba a fatert, mert az ilyen "apa" csak biológiailag az. Igazi apa az tud nevelni és tud foglalkozni a gyerekével és igyekszik neki segíteni, de nem úgy, hogy kinyalja a popóját! Most megint ideges lettem. Kitartást!
2015. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Az sem, hogy ennyiszer felpofoz.

Nagyon debil apád lehet.

2015. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első adandó alkalommal vágd rájuk az ajtót és ne fordulj vissza. Csak létrehoztak téged, de nem tekinthetőek többnek, mert egy szülő így nem viselkedik. Nem szolgájuk vagy, a boxzsákjuk pláne nem, nem szabad tűrnöd, hogy az apád rajtad élje ki a komplexusait.
2015. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!