Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim elvárják, hogy...

A szüleim elvárják, hogy MINDENNAP takarítsak ki! Mégis miért? Normálisak?

Figyelt kérdés

Milyen hibbant emberek takarítanak fel minden nap?

Ha kisgyerekkel él az ember rendben van, vagy kutyával. De istenem 16 évesen nem borítom ki a kakaót!


És elvárják, hogy minden nap mossak fel, pakoljak össze, takarítsak ki!

Normálisak?


Ki az a hibbant aki minden nap takarít otthon mikor nincs se kisgyerek, se kutya a lakásban?

f/16


2014. márc. 4. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Mi a kérdés?
2014. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Rend a lelke mindennek.Nem fogsz bele halni,ha össze rámolsz a saját szobádba.Ha nem is mosol fel,de rend legyen.Mennyivel jobb be menni egy tiszta lakásba,mint egy olyanba ami ugy néz ki mintha bevágott volna az atom.
2014. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Te, ha már úgyis otthon vagy délelőtt, suli helyett, akár neki is állhatsz a mainak.
2014. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak hozzá akarnak szoktatni a rendhez. Idővel megköszönöd nekik, a jövendőbelid örülni fog hogy tudsz takarítani.
2014. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Hogy ne legyen vita, naponta szánj a szobád takarítására 10 percet. Porszívót told végig a szobán, felmosóval vizezd végig a padlót, portörlővel töröld át a jobban porosodó felületeket. Nem kell összepakolni, ha semmit sem szórsz szét.
2014. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Azt hiszem akkor én hibbant vagyok...

Se gyerek se kutya, csak ketten vagyok, de valamit minden nap csinalok.

Pedig nem vagyok tisztaságmániás, sőt egészen rendetlen vagyok.

De nincs olyan nap, hogy ne sörpörnék fel, 2-3 naponta felporszívózok,

1 héten 2szer port törlök(soha többé fekete bútort)


Mindennap kell mosogatni, ha főzök a konyhat feltörlöm utána.

Ez a takarítás napi 15-20 perc, így amikor nagyobb takarítást csinálok, nem szakadok meg.

Hetente kifertőtlenítem a wc-t kádat, és akilincseken kapcsolőkon végigszaladok fertőtlenítős szivaccsal...



Ha kitakarítasz egy nap, akkro másnap már csak az aznap hasznalt dolgokat kell eltenni, ha nem tetted meg használat után...

Másnap kb nem kell csinálni igy semmit, harmadnap felporszívózol, és letörlöd a port, negyednap megin csak amit aznap sinaltál.rumlit.. Nem bonyolult...

Nem azt akarják a szüleid, hogy mindennap takaríts, hanem azt, hogy mindennap tisztaság legyen és end..a kettő nem ugyanaz...

2014. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Úgy gondolom, ezzel nem ártanak neked, de azért próbálj velük egyezkedni, hogy csak minden másnap keljen felmosni és minden 4. nap port törölni. Ha nincs nagy kupi a szobádban, akkor az egész nem lehet több negyed óránál. Irigylem a szüleidet, sajnos én már ezzel elkéstem és az egyik gyerekem borzasztó rendetlen, mert arra vártam, hogy majd kinövi. De 22 éves és a szobájába félve megyek be, nehogy elkapjak valami betegséget.
2014. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
EGy hazban vannak napi teendok, ezt elkell fogadnod, mivel nem nagy takaritast kell elvegezned, hanem a napi feladatokat, ez pedig nem akkora megeroltetes, de az elethez tartozik! Elpakolni azt, amit hasznaltal pl., mivel ha ezeket hatrahagyjak, ekkor lesz rendetlen a haz.
2014. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szobám? Az egész lakást nekem KELL feltakarítanom! Most beteg vagyok, de délután mikor haza jövök az az első, hogy takarítanom kell, különben leordítják a fejem, hogy Ők dolgoznak, miattam, én meg semmit nem csinálok!

Tehát én takarítsak, ők hozzák a pénzt! Ja, és még tanuljak is mellé!

2014. márc. 4. 10:43
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Jogosnak tűnik a munkamegosztás.
2014. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!