Normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

A barátommal megbeszéltük, hogy ma találkozunk, ezért felkeltem fél 8-kor, hogy el tudjak készülni meg minden, csak amikor elkezdtem fogat mosni, nővérem beordibált nekem, hogy menjek ki, mert neki és a pasijának is wc-re kell menni -.- Én meg úgy voltam vele, hogy most nem fogom megvárni, amíg mind a ketten ott ülnek vagy fél óráig, úgyhogy mondtam, hogy várják meg, amíg megfürdök. Mellesleg a földszinten is van amúgy egy wc..De mindegy. És az a lényeg, hogy zuhanyzás közben apám kezdett el ordibálni, hogy mi az, hogy nem tudnak tőlem elmenni budira, úgyhogy takarodjak onnan kifelé, csak akkor már tiszta tusfürdő voltam, úgyhogy be akartam fejezni, erre elkezdett nekem apám üvölteni, hogy ha nem megyek ki most rögtön, akkor agyonver..És ezután mindenkivel ordibált és anyám is feljött és mondta nekem, hogy vele is ordibált ez a szerencsétlen, mert én olyan idióta vagyok. Meg tőle azt is megkaptam, hogy én mekkora önző nyomorék vagyok, hogy 2 ÓRAHOSSZÁIG folyatom a vizet (miközben alig voltam bent vagy 25 percig) Aztán apám ordítozni kezdett, hogy toljam le a pofámat, lementem, erre közölte velem, hogy egy semmirekellő rosszindulatú nem is tudja micsoda vagyok és hogy ha el merek menni itthonról, akkor agyonver..

És mindezt azért, mert nővérem meg a pasikája nem bírnak várni fél órát, amíg kész nem leszek és még a másik wc-re se hajlandók elmenni, csak ebbe az egybe..

Kinek van igaza?


2015. ápr. 4. 08:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Jesszus, egyik családtagod sem normális O_o De neked miért fájt volna várni egy kicsit, míg azok a szerencsétlenek wc-re mennek?
2015. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Azért valamit mégis jól csinálnak szüleid, ha két szintes házban laktok.... Sokan örülnének ilyen hülye szülőknek. Köztük én is.


Üdv egy zuglói panellakásból

2015. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ilyen családom van . Ahogy tehetem elmegyek tőlük
2015. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egesz csalad nem normalis.
2015. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
08:29 Azért, mert írtam, hogy találkoznom kellett volna a barátommal..És ha megvártam volna őket, elkéstem volna. De már úgy is mindegy..
2015. ápr. 4. 08:43
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
A fürdőszobán nálunk is mindig vita van, pedig kettő van belőle. De ettől függetlenül a család tagjai nem nevezik egymást nyomoréknak és nem ordibálnak. Rémes.
2015. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Apád egy barom, nővéred meg egy elkényeztetett hülye pitsa. Nem értem miért kéne átadnod a fürdőt a nővrednek, ki ő, hogy ha egyet fingik neked már ki kell fáradni onnan? Nem értem... (Igen emlékeztet én nővéremre, aki addig visított az ajtó előtt, míg rá nem ülhetettt a budira olvasni, mindegy hogy nekem mi dolgom volt benn).
2015. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
89%
Nallunk 2 furdo van es 3 wc ugy hogy ezzel sose lesz gond:Ddd de teged sajnallak kerdezo:/ amugy meg mer engedne elore oket mikor o volt elobb ment es megy el... Szoval nem ertem:/
2015. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
62%
Bent*
2015. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Most panaszkodsz, vagy dicsekszel? Egyébként senki nem normális ott, úgy látom!

Miért nem mentél a "nem kedvelt" lenti fürdőszobába, ha tudtad, hogy civakodás lesz?

Tudom, elég volt öt perccel hamarabb elfoglalni, hogy megmutasd nekik...

2015. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!