Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek minden osztálytársatok...

Nektek minden osztálytársatok ismerősötök fbn?

Figyelt kérdés
Vagy bejelölnétek azokat, akikkel nem nagyon beszéltek?

2014. márc. 20. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársak közül igen, hasznos lehet, ha pl kell valami anyag, és mástól nem tudom elkérni, vagy idegennyelvi csoportba vele járok, és ő tud segíteni valamiben, ilyesmi. Ha utálsz valakit, mint a büdös sz*rt és nem tudod elviselni, akkor nyilván más a helyzet...
2014. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Múltkorig egy kivételével minden osztálytársam ismerős volt, az az egy meg valamiért nem igazolt vissza.

Viszont múltkor letöröltem pár nagyon nem szimpatikus osztálytársamat. Legszívesebben még párat letörölnék, de nem akarok bunkó lenni, mondjuk az egész osztály kiközösít, ha nem tartanának bunkónak miatta az összeset letörölném az ismerőseim közül egy-kettő kivételével.

2014. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem, akit gyűlölök, de van máris pár jelöltem, akik hamarosan szintén nem lesznek azok.
2014. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Facebookom sincs, így nem kell ilyenen gondolkodnom most. :D

14/f

2014. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk külön osztálytársak csoport van.
2014. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki.
2014. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csoport nálunk is van.
2014. márc. 23. 12:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki fent van facebookon, az mind.
2014. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!