Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önállósodás, saját út megtalál...

Önállósodás, saját út megtalálása, párkapcsolat?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Van egy pénzügyi diplomám ( már 5 éve végeztem, azóta nem dolgoztam a szakmában, szóval csak dísznek jó, de soha nem is szerettem, szülői nyomásra végeztem e a sulit ( ma már nem tenném.) Jelenleg egy hivatalban dolgozom, 95 ezret keresek, és nem is szeretem. Tudok angolul, kicsit németül. Ezelőtt sajnos nem bejelentve dolgoztam,expáromék vállalkozásában. Nagyon nehéz nekem az otthoni légkör. Anyámék midig marák egymst, most is ez megy, és mivel egy kis panelben élünk, elmenekülni se tudok sehová. BArátokat soha nem vihettem fel, most se lehet. Nem mintha lenne kiket, sajnos hülye don mikor exemmel összejöttem. szépen lemorzsolódott mindenki mellőlem, mivel elköltöztem jó messzire, most meg mire visszaköltöztem, már vagy ők költöztek el. Dea múgy sem volt soha sok barátom. Nehéz gyerekkorom volt, visszahúzódó is voltam, soha nem volt nagy baráti köröm De ez már amúlt, nem akarok itt ezen nyavalyogni. Szeretnék váltani, de nem tuodm, hogyan. Sokajártam Bpre interjúkra, elment rá az összes szabim és megtakarított pénzem az utakra, de nem jött össze, ami meg összejött volna, nagyon keveset fizetett, épp csak albérlet+rezsi+kaja jutott volna. De nem is várták volna meg, míg találok lakhatást..Na meg általában csak kis irodai unalmas munkák találnak meg. Nem is szerettema szakmám, meg már el is felejtettem és semmi motivációm újratanulni.

Az egyedüli tőkém az angol nyelvtudásom, talán.

PEdig valahogyan el kellene kezdenem az önállódosát, így csak szaladnak a napok, és én se leszek fiatalabb.

Most megismerkedtem egy sráccal nagyon szimpatikus és kedves, de ő jól elvan a mi kis városunkban. Nehezíti ez a helyzetet, mert én meg nem tudom, mihez kezdjek itt magammal. Egy kisebb városban élek, Nyugat-Mo-n.

Ti mit tennétek?


2015. nov. 18. 14:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Örömmel olvasom. :)


#3

2016. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!