Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti saját etnikumotokba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti saját etnikumotokba tartozó emberrel jártok legszívesebben?

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 12:16
 1/7 Fuk de cámel ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2015. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, az az igazság hogy mostani fejemmel négerrel, sárgával vagy más nem európai fehérrel el sem tudom képzelni magam.
2015. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem feltétlen, én mondjuk kifejezetten nem rajongok a magyar férfiak többségéért.

Egyébként az etnikum nem ugyan az, mint a rassz (bőrszín alapján történő elkülönítés) (race), az egyik válaszoló összekeverte.

Afrikában mindenki fekete (kivéve északabbra az arabosodott területeket, nyilván), de 3000 különböző etnikum van, ugyanígy európában, ázsiában stb.

2015. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, én a hasonló a hasonló elvet vallom magamra nézve. Szeretem, ha az alapok közösek.
2015. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jellemző.
2015. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak fehér emberrel, vagy max japánnal járnék.
2015. nov. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem. Párom is vietnámi.
2015. nov. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!