Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a halál...

Mi a véleményetek a halál utáni életröl? Hisztek benne? Illetve ha igen pontosan miben? Ha nem miert nem?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 13:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A reainkarnációról nekem az a véleményem, hogy olyan mintha semmi sem lenne a halál után. Nincsenek emlékeid az elözö életedböl es semmi. Csak a lelked. De az mégis mit ér ha semmire nem emlékszel?
2015. nov. 20. 14:44
 12/17 A kérdező kommentje:
Ha belegondoltok minden végtelenszer nagyobb mint amit mi ismerünk belöle. Ottvan az univerzum, a fizika, a tudományok. Minden nap mindenröl többet tudunk meg. Én azt hiszem ez az emberrel is így van. Sokkal többek vagyunk mint aminek hisszük magunkat, mind biológiailag, mind fizikailag.
2015. nov. 20. 14:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Osztom a velemenyedet:)
2015. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Így van! Legyél nyitott önmagaddal kapcsolatban is, sokkal több vagy, mint hinnéd. Figyelj az álmaidra (én legalábbis ezt teszem). :)
2015. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bár lennének...
2015. nov. 20. 15:26
 16/17 anonim ***** válasza:
Eddig igy hittem meghalunk es volt nincs..mint ahogy születes elött sem letezett sem testünk lelkünk.parom volt a masvilagon.halk zene.minden feher..nyugalom..körülötte angyalok vagy növerek feherruhaban nem tudja pontosan..ilyesmiket mondott.
2015. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem értelek titeket h tudtok abban hinni h halál után reinkarnálódunk?

Akkor ez azt jelenté h mindig az pár lélek születik újjá?

Mindig is csak 6 milliárd lèlek élt/él?

Ugye ennyi a föld lakosságának szàma?

És az állatok lelke?

Pl. a dinóké ? Most emberként élnek vagy mi?



?

2015. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!