Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a hibás?

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Levelezőre járok egyetemre.


A történet annyi, hogy az egyik tanár eléggé fura természetű és sose tudni nála, hogy megtart egy órát. Na én próbáltam érdeklődni, hogy mit tervez, mert ha csak viccet mesél, sztorizgat és 2 óra után megunja a saját előadását és elmegy, akkor nem maradok órán. Viszont ez meg nem derült ki, hogy mi lesz. A csoport 90%-a haza is ment(szinte mindenki bejárós ráadásul drága is a szállás). Most meg azon megy veszekedés, hogy én terjesztettem el a hírt, hogy nem lesz óra és emiatt abból a tárgyból nem mehetünk vizsgázni, csak bizonyos feltételekkel. Pedig tanúm is van arra, hogy én ilyet nem terjesztettem, de nem tudom miért engem találtak meg.

Háttérsztori, hogy egyébként nem is én beszéltem a tanárral először és az is meglépett. Meg igazából senki se akart maradni az óráján. Gyakorlatilag saját felelősségre hazamentek.


2015. nov. 20. 15:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy a tanár elmondta meddig kell tanulni. Ez vetette fel a problémát hogy mit tervez.
2015. nov. 20. 15:26
 2/3 anonim ***** válasza:

a kérdésedből nem derül ki...

te megkérdezted, majd hirtelen mindenki téged hibáztat

mi történt közben?

2015. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából én se tudom. Még a tanár asszisztensével is beszéltem, hogy kérdezze meg a tanártól, hogy mit tervez leadni, de ő meg semmit se mondott ezzel kapcsolatban. Meg mondtam is a tanárnak amikor találkoztam vele, hogy akkor lesz óra. És később meg eszembe jutott ez, hogy tulajdonképpen minek is megyünk órára. Emlékeim szerint nem is beszéltem erről, hogy elmaradna, csak hogy minek, meg ha saját magát megunja, akkor nem maradunk órán. Lehet félreértés történt meg kavarás.
2015. nov. 20. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!