Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire jó úgy élni, hogy...

Mennyire jó úgy élni, hogy nincsenek korlátok? Hatalmas a bevételed, tehát fiatal korod óta dolgozni már nem kellene egész életedben soha.

Figyelt kérdés

Tegyünk fel nagyon sok pénz van, bármit, bárhova el tudnál menni.


Azt csinálsz amit akarsz, az egész életed csak abból áll, hogy szórakozol.


Bármit csinálhatnál, luxusban élnél, tehát nincs probléma semmi.


Ezt az életet is meg lehet unni vagy belefáradni?



2015. nov. 20. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem azok fáradnak ebbe bele meg lesznek pl. drogosok, akik egész életükben nem tettek semmit ezért az életért. Aki tanult meg dolgozott már, és hirtelen megnyerte a lottót, az nem fárad bele, hanem élvezi és okosan kezeli.

Én elviselném, ha nem kéne dolgozni járni, elviselni az irodai stresszt. Utaznék, masszíroztatnék, sokáig élnék, stresszmentesen.

2016. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hű! Akkor pont hogy lennének céljaim. A kreativitás végre szárnyakra kaphatna. Ugyanúgy dolgoznék csak nem munkának hívnám. Tulajdonképpen most is ezt teszem :D.

Csak egy ostoba ember hiszi azt vagy tesz semmit ha pénze van. Aki így gondolkodik valószínüleg nem lesz gazdag soha. A gondolkodáson bukik az egész.

2016. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én megbolondulnék, ha nem kellene dolgoznom. Nem a semmittevés a boldogság forrása, szerintem - nekem legalábbis - kell a szabály az életembe. De az nyilván nem zavarna, ha nagyon sok pénzem lenne.
2016. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En birnam :D tuti nem unnam meg. Annyi az egesz hogy akkor gondolom nem tudnek banni a penzzel mint most mert most jol tudok :)

Lehet nem dolgoznek par evig de utana ugyis akarnek szoval biztos alapitanek valami ceget.

Sajnos ahogy ismerem magam mindenfele draga zsiros etelt ennek napi 3x ezert le is kene adnom a kiloimat egy szemelyi edzo segitsegevel es maris el vagyok foglalva :D utazgatnek, havonta usznek delfinekkel stb :D csinaltatnek medencet a szoba kozepere az nagy vagyam :P

2016. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!