Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegesít a szomszédom?

Idegesít a szomszédom?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 napja hogy a vén 80 éves csotrogány öreg minden éjjel akkorákat köhög és fingik, hogy az áthalatszik a szobámba.Átköltöztem már minden egyes szakaszába és még mindig hallatszik az förtelmes hangok. Próbáltam leszidni, és érvelni hogy hagyja már abba, fenyegetőztem de semmi:(A tanácsotokat kérném hogy hogy lehetne kicseszni vele?19/F

2015. nov. 23. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit csinálni, nekem is minden télen megfázik a szomszédom és két kicseszett hétig csak a köhögőroham meg a harákolás megy. dobj be egy doboz Libexint a postaládájába, az elég jó köhögésre és recept nélkül kapni, aztán hátha leesik neki.
2015. nov. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Füldugó, olcsó és megoldja a problémát.
2015. nov. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom, hogy lófingot nem ér a füldugó. beszédet lenémítja úgy, hogy nem érted, de semmi másra nem jó.
2015. nov. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Bammeg! Te soha nem vagy náthás, ugye? Még soha nem nem köhögtél, ugye?
2015. nov. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Füldugó tökéletes megoldás :-)
2015. nov. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Napközben is hordjam a füldugót vagy mi? Ha ti hallanátok mekkorákat recseg biztos nem a füldugót választanátok.Már azon is csodálkozom hogy még nem tört szét alatta az ágy:D köszi az eddigi tanácsokat:) jöhetnek még.
2015. nov. 23. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!