Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezne előrelátó emberek?...

Létezne előrelátó emberek? Illetve olyanok akik álmukban megálmodnak egyes napokat? és egyes jelenetekre emlékeznek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mark990728 válasza:

Nem csak véletlenül eltalálják a pont aktuális dolgokat

Úgy bárki az lehetne mert szerintem mindenki álmodik ami valahogyan meg valósulhat

2015. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Biztos ,hogy nem. :D

Akkor ennyi erővel ,amikor egy cigány nő elátkozz , akkor rettegj!:D

2015. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát velem szokott lenni olyan, hogy álmodok este valamit és mikor felkelek, emlékszek belőle ilyen foszlányokra, pl. az emberek hanglejtésére, vagy hogy mit éreztem, mikor beszéltek hozzám, stb. És pár nap, vagy akár hónap múlva megtörténik az, amit álmodtam és emlékszek, hogy álmomban is ugyanez az ember ugyanigy mondta azt, amit mondott, csak álmomban nem értettem, mit mond, vagy hogy álmomban is undort keltett bennem, amikor YX mondott valamit, mint ahogy most is. És ezek nem csak sima Deja Vu érzések, mert tényleg emlékszem, hogy x ideje álmodtam is ezeket, meg amikor ilyeneket álmodok, utána felkeléskor mindig azt hiszem hirtelen, hogy tényleg megtörtént, mert olyan valóságosak :D Nem tudom, véletlen-e xd
2015. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelen.

Ha kérésed van, írj.

2015. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!