Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha az exetek új barátnője bejelölne fb-on úgy, hogy soha életetekben nem találkoztatok, de még online sem beszélgettetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe még tavaly nagyon beleszerettem, még mindig szeretem, de neki új barátnője van (ez egy külön sztori, de az most mindegy). Ma a barátnője bejelölt engem. Mit csináljak? Köztudottan rettenetesen hisztis, és viszonylag féltékeny a csaj...:D Vajon mi a fenét akarhat tőlem??? Üzenetet nem tudok neki írni anélkül, hogy visszaigazolnám.
2012. jún. 5. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elutasítanám:D
2012. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pffffffff ez szánalmas :D jajam utasítsd el
2012. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Röhögd ki :D Amúgy az ilyenek nem nyugszanak le attól ha nem igazolod vissza őket. Majd minden áron kapcsolatba akar lépni veled, hogy lerendezze a hisztijét. Ha ez megtörténik mond meg neki, hogy mennyire szánalmas amiért nincs jobb dolga, minthogy veled foglalkozzon. :)
2012. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legalább megnyugodhatsz, nem sokáig lesz a barátnője. Nem hiszem, hogy ilyen szánalmat a fiúk sokáig elviselnek. Gáz a csaj, ne igazold vissza.
2012. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hehe... Ez eléggé gyengusz próbálkozás...

Simán ne foglalkozz vele... :D

Ha az én csajom jelölné be az exemet, lehet többet nem kéne beszélgetnünk... Elég gyerekes dolognak tartom... :D

2012. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne jelöld vissza
2012. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltem vele, és még csak nem is ismerem, akkor visszautasítom, és megírom neki:

Szia, szerintem összetévesztesz valakivel, vagy csak én emlékszem rosszul,de mi nem ismerjük egymást.


Még soha senki nem háborodott fel.

2012. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
kérdezd meg a sráctól, hogy mit akar tőled a csaja. keverd a szart!
2012. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...:D

Én a csajnak akarnék írni, hogy honnan is ismerjük egymást, de nem lehet neki üzenetet küldeni, visszaigazolni meg nem akarom, mert nincs semmi köze a képeimhez, meg egyéb cuccaimhoz.

A srácot viszont tuti megkérdem, hogy van-e ötlete, hogy mit akar a barátnője...:) Ebben szerintem nincs semmi szarkeverés, egyszerűen ő az egyetlen közös pont, az pedig biztos, hogy ez a ***************** vmi hátsó szándékkal jelölt be. XD

2012. jún. 5. 19:40
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok! nem tudom miért pontoztatok le, mert a szarkeverést jó értelemben írtam:( én biztosan ezt csinálnám:D amúgy meg fb-on visszajelölheted a csajt úgy is, hogy beállítod, hogy ne lássa az adatlapodat, nem? legalábbis én be tudom...
2012. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!