Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek voltak a legnagyobb...

Melyek voltak a legnagyobb csalódások, amiket nem hitettek volna el, ha nem a saját szemetekkel látjátok?

Figyelt kérdés

Egy egész jó gimnáziumba vettek fel, a város egyik legjobbja elméletileg.

9. vagy 10. osztályban egyik lány volt osztálytársam minden meggyőződéssel állította, hogy a nőknek van spermája. Csak a fejemet tudtam fogni.

11.(!) osztályban egy másik lány volt osztálytársamtól kérdezték, hogy mikor született és nem tudta az évet. De tényleg. Nem poént akart belőle csinálni, csak simán beszélgettek egymás között és megnézte, hogy melyik évben született. Ez ekkor nem vicces volt, hanem szánalmas.

Szerintem ez a kettő volt életem eddigi legnagyobb "csalódása" facepalmja inkább.. :D

Nektek voltak ehhez hasonlók?


2015. nov. 28. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem ilyen típusú. :D

Ha sulisra gondolsz, akkor talán az, mikor kiderült, hogy az osztályban mindenki kibeszél mindenkit a háta mögött, és olyanok gyűlölnek és akarnak megtépni, akikkel még életemben nem beszéltem, csak a.kis barátnőjük kitalálta, hogy legyen ez.


Ha nem sulis is érdekel, akkor ez: A nagybátyám kiskoromban imádtam, olyan férjet akartam, mint ő, úgy láttam, tökéletes férfi. (Mármimt nem a nagybátyám tetszettVicces, okos, sportos, kedves.

2015. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, véletlen elküldtem, egyes vagyok.


Szóval ez a hiperszuper nagybácsi talált egy olyan nőt magának, aki szintén tökéletesnek tűnt a kicsi énemnek. Szép volt, kedves, segítőkész. Aztán a tökéletes nagybácsim megcsalta egy nővel, aki felajánlotta neki, hogy vele kimehet külföldre. A nagynénim imádja a gyerekeket, de a nagybácsim miatt nem vállalt, és így, hogy mindketten túlvannak negyvenen, nem olyan könnyű neki gyereket vállalni valaki mással... Nagybácsim pár napra rá eltűnt az országból, nagynénim egyedül maradt Pesten, ugyanis a családja vidéki, a nagybácsim miatt költözött fel jó 10 éve. Ekkorát még nem csalódtam emberben, mint a nagybátyámban.

2015. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan típusú amit írtál az amikor egyik osztálytársam általánosban földrajzból felelt és nem tudta melyik megyében lakunk. :D

Másfajta csalódás amikor láttam, hogy az exem miket irogált rólam a kapcsolatunk végén és utána.

2015. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!