Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyek menő?

Dorcika926 kérdése:

Hogy legyek menő?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék menő lenni suliban.Most lesz egy buli a felsősöknek és megyek, de nem tudom hogy nyűgözzem le többieket tudtok segíteni?
2015. nov. 30. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

a menőség kulcs ahogy nem érdekel mások véleménye, tehát mindaddig amég meg akarsz nekik vagy bárki másnak görcsösen felelni egy utolsó lúzer vagy.

35/l

2015. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menjél. :D
2015. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Te is beilleszkedéskényszerben szenvedsz, mint én úgy látom.

Hát elemezzük mi is a mai világban"menő": Ha valaki cigizik, iszonyatosan piál, bu zid cuccokban járkál, ha lány kur vnak öltözik, ocsmányul beszél, mindenkinek beszólogat, mindenen röhög, mindenkihez pofátlanul oda tud furakodni és röhögni, stb stb stb.

Volt ez osztálytársam csaj volt, ba szpttul menő akart lenni, de utálta mindenki, évzáró bulin Megjelent, engem csípett az osztály fe legabb bulin feltettem minden nézeteltérésemet, s nagyon jól meg voltam úgy a fiúkkal, ugy a lányokkal. Pedig a fiukhoz nem nagyon szóltam, sőt szinte soha. Mégis jól eldumaltunk, röhögtünk, barpmkodtunk, ittunk. A csaj meg csak bent ült egyedül, aztán amikor már eleget ivott részegen kitánolygott azt hitte ez lesz a "menő" közben mindenki kiröhögte.


Ha egyszer kiközösítenek téged nincs visszaút, csak akkor ha valami nagy dolgot csinálsz. Menj el a buliba és legyél jó fej, ne menő, jófej, vegyél fel normális göncöket, legyél laza, ne lássa rajtad senki, hogy görcsösen be akarsz illeszkedni, légy természetes, süss ez pár poént, röhögj Velük, leresd a folyamatos társaságukat, be Fordulj el 1-2 emberrel.

Így nem lesz gond.

2015. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!