Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek menő?

Hogyan legyek menő?

Figyelt kérdés

Egyfolytában kiközösítenek az osztályban a lányok dobálnak ellöknek belelöknek a kukába... Szóval szeretnék én is visszavágni nekik. Légyszíves írjátok szépségtipp eket is. Pl hogy nézzen ki a hajam? milyen ruhákba járják? Milyen legyen a sminkem? Nagyon magányos vagyok kérlek Titeket, hogy segítsetek nekem!

A válaszokat előre is köszönöm.

15/L



2015. jún. 7. 06:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

sajnos a te korosztályod eléggé anyagias. ha nincsenek drága ruháid, iphone 5-6-od akkor esélytelen. én mindenesetre azt javaslom, látogass meg egy kozmetikust és egy fodrászt, ők majd elmondják neked mi áll jól.


Márkák amik most menők: Stradivarius, Zara, Vans Converse, My77, Pull and Bear


15 évesen szerintem még nagyon nem kéne sminkelni, de fontos hogy a szemöldököd ápolt és szép formájú legyen, a bőröd pedig tiszta. ezek sokat dobnak a megjelenésen.

2015. jún. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem a külsőségektől lesz valaki "menő". Először is nagyobb önbizalomra lenne szükséged. Annak a feltétele, hogy mások is elfogadjanak, az, hogy te is elfogadod saját magad.
2015. jún. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Végülis nincs iphonom, csak pár ruhám ilyen drágább fajta.
2015. jún. 7. 07:48
 4/11 Firedoom ***** válasza:
93%

Az én tapasztalatom e téren az, hogy: Hiába próbálsz menő lenni, ha egyszer már kiutáltak akkor utána nagyon nehéz visszahozni magad egy legalább élhető szintre.

Nem tudom, hogy nyolcadikos vagy kilencedikes vagy, de az első lehetőségnél legalább mar csak pár nap van hátra.

Az osztály nagyon kegyetlen tud lenni es mindíg megtalálják a leggyengébbet.

Igaza volt a fölöttem szóloknak, ez a kor nagyon anyagias, de ha ezt te nem tudod teljesíteni akkor legyen erős kiállásod.

Ha nagyon szivatnak akkor egyszerűen keress 1-2 barátot. Megvedenek+segitnek kibírni.

2015. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én tudom rá a választ de nem publikus,irj rám
2015. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszerüen hülye emberekkel vagy körülvéve.. Velem is ez volt általánosba végig, de most 9- be semmi ilyen nincs. Itt nem szolják le a külsöm csak mert más jön be, se a zenei izléseme es márkás cuccom sincs médse szolnak le és vannak barátaim. Csak maradj önmagad és legyél az aki szeretsz lenni. Ha van az osztályba normális emberi lény akk próbálj összebarátkozni vele.
2015. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél menő. Maradj inkább értékes.
2015. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a magyar társadalom annyira elcseszett...Ne foglalkozz velük, ha ellőknek ne lökj vissza. Legyél olyan inkább akire felnéznek. Tanulj jól, legyél nyitott, barátkozz idősebbekkel...
2015. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vegyél iphonet
2015. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dorcika926 válasza:

Nem kell neked 6 méteres műköröm stb.

Ha önmagad leszel akkor csak felfigyelnek rád.DE ha akarsz tippeket akkor nézz be erre az oldalra: https://www.youtube.com/watch?v=CEh_FFcOjk0

Sok sikert!

2015. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!