Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Faradt vagyok suli utan?

Faradt vagyok suli utan?

Figyelt kérdés

Hazajovok a sulibol es faradt vagyok de nagyon kb 2-4 ora korul erek haza es hazajovok vagy negykor vagy otkor vagy hatkor tanultok mert nagyon faradt vagyok (a suli mellett edzek is kondi/gymtick) es nemtudom mit tegyek a faradtsag ellen, mert mindig keson allok neki tanulni. Hazajovok es ket ora mulva ugyanolyan faradt vagyok mínt mikor hazaertem

Nem akarok aludni mert az nap kozben utalok :/

Es olyan 10-11 kor fekszem es 7 kor kelek



2015. dec. 3. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le korábban,ígyál több vizet,szedj vitaminokat,szellőztes gyakran a szobádban
2015. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző nagyjából összefoglalta. Valóban lefeküdhetnél korábban. Az edzés is igényli, hisz az megedzett izomnak kell a pihenő, hogy regenerálódjon. Próbálj meg minél egészségesebben étkezni, az is segít, illetve fogyassz gyümölcsöt (igaz edzés mellett nem a legjobb)..

Szép estét!

2015. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) a koranfekvessel csak az a gond hogy elobb probalok de aludni nemtudok :(
2015. dec. 5. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Probalj meg hetvegenkent sokat aludni es ugy nem csinalni semmit h feltoltodj. Hetkoznap ez nem oldhato meg igy csak halmozod a faradtsagot de ez talan segit.

Nekem bevalt, hetkozben tanulok, orakra jarok, lecket irok, edzek hetvegen meg alszok, eszek olvasok..

2015. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez jo otlet !:D koszii
2015. dec. 8. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!