Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek önbizalmat,...

Hogy szerezzek önbizalmat, örömöt?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdek megint egyre rosszabb helyzetbe kerülni a lelki állapotomat illetően..Pár éve súlyos depresszióm volt és úgy érzem kezdek megint olyan lenni,mint régen,csak most annyi a változás,hogy mások előtt úgy teszek,mintha minden rendben lenne.Nagyon idegesítenek,aggasztanak a beszólások,ha kibeszélnek."undorító" "csúnya" "Nem értem mért pont egy ilyen ronda csaj tetszik neki" "Fiú vagy vagy lány?" ma este utánam kiabálták,hogy büdös k#rva,de közben egy hosszú kabátba és acélbetétes bakancsba voltam.Amikor röhögnek mögöttem az utcán mindig arra gondolok,hogy rajtam röhögnek.Nem tudok enni,ideges vagyok.egyszer elég elmondani,hogy csúnya és dagadt vagyok,egy életre elhiszem..Elmondhatják százszor,hogy szép vagyok és csinos,sose fogom elhinni.Hogy másszak ki ebből a lelki állapotból?

2015. dec. 3. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Onbizalmat szerezni nagyon nehez, szerintem ez egy magatol jovo dolog, magadban kell megtalalni/meglatni azt a pontot ami ad egy 'lokest' Neked, ezt senki mas nem tudja befolyasolni csakis Te! Ezert sem megy egyik naprol a masikra. Irhatnam, hogy szard le ezeket az embereket, ez is mutatja, hogy aki a hatad mogott kinevet/kibeszel az bizony oda is valo... De erre is Magadnak kell rajonnod, hogy ilyen "emberek" mindig is lesznek. Talan azt tudom tanacsolni, hogy tolts tobb idot a barataiddal, ha van elettarsad akkor vele, legyel sokat a szabadban, egyszeruen csak elvezned kene az eletet (amig lehet:). Csinald azt ami boldogga tesz!

Remelem helyrejossz, minden jot kivanok Neked! :)

2015. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen a világ, az egyéneket kiröhögik és őrültnek nézik.

"mások előtt úgy teszek,mintha minden rendben lenne" Ez azért van, mert megerősödtél. Keress fel egy jó pszichológust, tudom könnyű ezt leírni, de ez lesz a megoldás! Pláne, hogy súlyos depressziód van.

Kelj fel és röhögd ki a világot! Írásod alapján nem lehetsz hülye, ami azért jó, mert a hülyéket kiröhögheted. Én ezt teszem, hány olyan sztorim van, amikor a hülyék olyan dolgot csináltak... Próbáld ki, figyelj és röhögj! :D

2015. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az önbizalom úgy keletkezik, hogy először más bízik bennem, és azt fölszívom magamba, aztán belsővé, sajáttá teszem.
2015. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!