Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan cipőt kell majd hordanom...

Olyan cipőt kell majd hordanom, ami nem tetszik. Most mit tehetnék? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Előző, adidas cipőm tönkre ment, ezért újjat kellett vennünk ma. Én egy másik adidast szerettem volna, mert az szép, de nem lehetett, mert nem jó télre. Úgyhogy a rengeteg ronda "téli cipő" közül kellett kiválasztanom a kevésbé rondát, mert máshová nem mehettünk cipőt nézni. Ez valamilyen karrimor márkájú. És most ebben kell mennem iskolába, de nem akarok. 16F
2015. dec. 5. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát semmit, most már hordod. Vagy veszel egy másikat a saját pénzeden.
2015. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Biztos nem ronda.

És az Adidas valóban nem való télre. Az nem téli cipő.

2015. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Télre nem sportcipő kell, hanem megfelelően bélelt téli lábbeli. Majd megszokod.

Máskor meg gondolkozz előre és még időben (mielőtt lerohad a lábadról a sportcipő) vegyél egy neked tetsző bakancsot.

2015. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De én inkább hordanák egy valahogy kinéző adidas cipőt, mint egy ilyen szart. Merthogy ez az. És még drágább is volt.
2015. dec. 5. 21:13
 5/14 anonim ***** válasza:

Legalább nem fog lefagyni a lábad.

Ami nem Adidas az már nem is jó?

Ne legyél már ennyire márkabu_zi.

2015. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az adidasban a design tetszik. Akik azt tervezték, azok értenek hozzá. De akik ezt a cipőt, lehet hogy vakok voltak.
2015. dec. 5. 21:21
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért nem néztél valami bakancsot? Nézz körül az utcán, nem csak adidas cipőben járnak még a menő gyerekek sem.

Ezért van ennyiféle cipő, mert mindegyik más alkalomra kell. Ha valahova ki kell öltözni, oda sem mehetsz adidas cipőben.

Annyira nem fog érdekelni senkit a cipőd, és magadra vess, te voltál ott, miért nem mondtad egyszerűen azt, hogy te itt nem veszel cipőt.

2015. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon vagány és designos bakancsok is vannak.
2015. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy bakancs. Utálom azt, ahogy be kell kötni. Utálom hogy magasszárú. És a sok szar közül kellett kiválasztanom azt, ami a legkevésbé szar. Szüleim már idegesek voltak, mert nem birtam választani. Nem értették meg, hogy nekem nem kell ilyen szar.
2015. dec. 5. 21:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne duzzogj már, mint egy óvodás.

Örülj, hogy van téli cipőd és nem kell fagyoskodnod.

2015. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!