Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy jöjjek be Neki? 12/L....

Degurl kérdése:

Hogy jöjjek be Neki? 12/L. Leirasban reszletek

Figyelt kérdés
Nem ez az ilyen ultrahelyes fiu. Robotikara jar,ert az informatikahoz,neha kicsit idegesito (:D) az osztalybol rengetegen utaljak, de en birom. Sokat beszelgetunk meg joban vagyunk, csak neki mar tetszik valaki. Meg az is baj, hogy ha esteleg beszelgetunk vagy ilyenek mindenki rohog rajtunk meg "csufolnak". Dee baratilag azert joban vagyunk es baratsagbol lehet szerelem:)

2015. ápr. 9. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a tanulással, gyerek vagy még.
2015. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Figyelj, foglalkozom en, eddog csak otosom-negyesem van

:)

2015. ápr. 9. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Remek, akkor foglalkozz azzal, hogy ezt az átlagot tartsd :-)
2015. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sok sikert. edi vagy. tul almos vagyok most tanacsokat adni :/
2015. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Le is írtad! Ha szereti az informatikát, robotikát, akkor olvass utánuk, ásd bele magad a témába :D, és így, ezekről is beszélhetnél vele:) Ha tényleg szereti ezeket a dolgokat, akkor biztosan szimpatikusabb leszel :D
2015. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom engem is erdekel.jo baratok vagyunk nagyon sokat beszelgetunk ilyen dolgokrol :)
2015. ápr. 9. 23:08
 7/9 aladar12 ***** válasza:
12 évesen hol lehet robotikát tanulni????
2015. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fejtörő válasza:
Megsugom, 12 évesen nem kéne pasizni pls! Én is csak 13 vagyok de én nekem soha nem jutna eszembe ilyen fiatalon pasizgatni. Szval inkább foglalkozz a tanulással, mint én. Oké? Nem bántásból! Te érdekedben mondom!
2015. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tanulok, jok a jegyeim :)) ez nem pasizás csak szimplan tetszik egy fiu
2015. ápr. 10. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!