Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen morálisan tönkrement...

Az ilyen morálisan tönkrement emberről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tőmondatokban ezek jellemzik, ezek a bűnei:


- Eddig 2x került szembe a törvénnyel (1 szabálysértés, 1 vagyon elleni bűncselekmény fiatalon)

- Rendkívül zárkózott, nincsenek barátai, a családjával is távolságtartó

- Volt olyan, hogy egy nap alatt 2 prostituáltal is volt

- Antidepresszánsokon él

- Kettő diplomája van, szellemi munkát végez

- Nem érdeklik a mindennapok eseményei

- Ateista

- 25 éves férfi


2015. dec. 6. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Akkor ezek szerint velem sincs minden rendben?!


-Vagy 10X kerültem szembe a törvénnyel

-Én egyszerre két prostival voltam

-Szedek antidepresszánst

-Nincs diplomám

-28 éves férfi

-Családommal távolságtartó vagyok

-Leszarom mi folyik a világban



Vállalkozó vagyok és milliomos, szóval magasról tojok rád és remélem az említett ember is! Puszi

2015. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Zöld kéz!
2015. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Megmondom őszintén, nekem nem szimpatikus. De ha már nem én vagyok az első, én is leírom :D


- Sosem kerültem szembe a törvénnyel.

- Vannak barátaim, családom viszont nincs.

- Sose voltam prostival. Fogalmazzunk inkább úgy, hogy soha nem fizettem érte. :D

- Nem szedtem semmilyen gyógyszert, de még akkor is iszonyú ritkán, ha beteg voltam.

- Első diplomámat végzem. Meg szellemi munkát.

- Szociálisan érzékeny vagyok, fel tudnak kavarni/dobni a mindennapok eseményei.

- Meg vagyok keresztelve, de inkább a sorsban hiszek.

- 21 éves férfi


És van olyan, akinek még én is "morálisan tönkrementnek" számítok.

2015. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én se vagyok normális


-Zárkózott, elvont gondolkodású vagyok

-Utálom a korosztályomat, sőt az embereket

-Depressziós, segítség nélkül

-Nem érdekelnek a mindennapok eseményei

-Fiús beütődésem van, nem a durvábbik esetből

-Környezetem utál

-Távolságtartó vagyok mindenkivel, a családom elvisel, én is őket


Milliomos vállalkozó leszek.

2015. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%

Az általad leírt ember szerintem minden részével magának él. Nem feltétlen van szüksége segítségre, ha ő ebben boldogságot talál, akkor tessék békén hagyni (az antidepresszáns mondjuk nem erre utal).


Ennek az embernek a véleménye:

- Eddig mindent megúsztam

- Kevés embert szeretek de azt a keveset nagyon

- Sosem voltam és nem is leszek prostival

- Depresszióval küzdök néha de legyőzöm

- Remélhetőleg két év múlva diplomám lesz

- Nem foglalkozok a világgal

- Vallásos vagyok

- 20 éves férfi

2015. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Nos, akkor nézzük csak ezeket a "bűnöket" sorban!


"1. - Eddig 2x került szembe a törvénnyel (1 szabálysértés, 1 vagyon elleni bűncselekmény fiatalon)"


Ez valóban bűn, akár a vallás szabályai szerimt nézed, akár a törvény szabályai szerint, de a jó hír az, hogy a törvény szerint létezik olyan, hogy miután leülted vagy a büntetésed lejárt, elévül a bűnöd. A vallás peidg ismeri a megbocsátást.


"- Rendkívül zárkózott, nincsenek barátai, a családjával is távolságtartó"


Ez nem az ő bűne, hanem a családjáé, azon belül is elsődlegesen valószínűleg az anyjáé.


"- Volt olyan, hogy egy nap alatt 2 prostituáltal is volt"


Ez nem bűn. Húzzon gumit és vigyázzon magára.


"- Antidepresszánsokon él"


Ez nem az ő bűne, hanem a rossz családja miatti pszichiés problémái eredménye.


"- Kettő diplomája van, szellemi munkát végez"


Ez bűn volna? Nocsak. Ki szerint? :)


"- Nem érdeklik a mindennapok eseményei"


Ez sem bűn, ez leginkább a depresszió jele.


"- Ateista"


Ez nem bűn, hanem egyéni hitkérdés. (Általában az ateisták apja ritka nagy állat szokott lenni, már bocs.)


"- 25 éves férfi"


Ez nem bűn, hanem pusztán egy állapot: 25 éves vagy.

2015. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os voltam. A többi válaszadó tisztában van azzal, hogy milyen ostobán és könnyen kiadta magát? :)
2015. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, nem érzem úgy, hogy bármi olyat is kiadtam volna, amiből rá lehet jönni, ki vagyok. Innentől kezdve hol az ostobaság? :)


#3-as

2015. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy biztos megvan az oka, hogy ilyen és nem ítélném el érte, ha normálisnak találom és nem árt senkinek. Nem mondanám, hogy morálisan annyira tönkrement volna. Többre tartom, mint azokat, akik álszentek.


- Nem nehéz 2-szer szembekerülni a törvénnyel. Szabálysértés? Mentél már át az úttesten szabálytalanul? Mert ha igen, akkor szabálysértést követtél el, csak épp nem látott meg a rendőr. Vagyon elleni bűncselekmény fiatalon pedig elég sok embernél előfordul, ha rossz társaságba keveredik. Egy ilyen tény, önmagában semmit sem mond az adott személyről. Lehet, hogy bátorságpróba miatt hülye volt és ez volt a feladat.

- Zárkózott, nincsenek barátai? Ó, hány ilyen embert ismerek. Nagyon sok helyen egyszerűen lehetetlen normális kapcsolatokat kiépíteni, annyira felszínesek és rosszakaratúak az emberek. Sok ilyen után zárkózott lesz az ember.

A családjával távolságtartó? Valószínűleg ez a kulcs ahhoz, hogy miért ilyen. Elég sok család szétesett már.

- Egy nap alatt 2 prostival rosszabb, mint egy nap alatt 1-el? :D Az ő dolga, csinálja. Ha diszkóban csinálta volna úgy, hogy egy csajnak fizeti a piát, az mivel jobb?

- Antidepresszánsokon él? Ennek is biztos megvan az oka.

- 2 diplomája van? Ez mióta morális gond?

Szellemi munkát végez? Ez sem az szerintem.

- Nem érdeklik a mindennapok eseményei? Konkrétan mik? A híradó főbb híreivel nem megy sokra az ember a hétköznapi élete során. Azzal sem, ha a munkahelyén valaki sokat csacsog.

- Ateista? Ezt sem érzem morális válságnak. A saját döntése.

- 25 éves? És?

2015. dec. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- Szembe kerülni a törvénnyel: gáz, de ezek nem akkora bűnök, amiért a legtöbben ne bocsátanának meg. (Mondjuk attól függ, mekkora volt az a vagyon elleni.)

- A családdal távolságtartás lehet,hogy a család hibája, de az, hogy barátai nincsenek, nem lehet az egész emberiség hibája. Itt valami gikszer van a csávóval.

- A közhiedelemmel ellentétben a legtöbben nem önszántukból mennek prostinak. Ha fizetsz érte, akkor azért fizetsz, hogy azt a másik embert, akit magad alá gyűrsz, erőszakkal betörték erre a célra. Ugyanaz, mint a nemi erőszak, csak a fizikai erőszak részét már elintézték neked mások.

- Az antidepresszáns nem bűn, az gyógyszer.

- A mindennapok eseményei iránt azért kell érdeklődni, mert ezen a világon élsz. Ha leszarsz mindent, az a totális letargia. Sosem leszel hasznára másoknak. Igaz, nem is érdekel téged.

- A koroddal, vallásoddal, végzettségeddel nyilván semmi baj.

2015. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!