Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Miért nem tudom...

Miért van ez? Miért nem tudom túltenni magam az egészen?

Figyelt kérdés
Fent vagyok ismerkedős oldalakon..Vagyis ilyen új embereket megismerni..És az a problémám hogy akárhányszor felmegyek ilyen oldalakra az exemet látom viszont...Nem tudom így sem túltenni magam rajta ,de ez már lassan egy rossz rémálom amitől sosem lehet megszabadulni..Azért fájó nekem erről beszélni mert nagyon szerettem őt,és akárhányszor ott látom az oldalon egyszerűen összezavarodok,és egyben idegessé is válok amiért ez történt köztünk..Próbáltam már pszichológushoz menni de sosem találtam olyat aki nem horror árakat kérne érte..Jártam már templomba is ilyen beszélgetésen hátha tudnak segíteni nekem,de ez már évek óta gyötör..Valahol hiányzik is,és még el sem tudtam mondani neki hogy mi a helyzet utólag...Azt érzem hogy menekülnöm kell,mert nem tudok már ezzel mit kezdeni..Komoly kommenteket várok..
2015. júl. 10. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A helyi SZTK-s pszichológusok ingyenesek.


Javaslom ha már úgyis van elérhetőséged, írj rá, és mond el neki mit gondolsz. Abban viszont ne reménykedj hogy újra összejöttök.. Néha ha az ember nem képes befejezni valamit, megreked, s üressé - frusztrálttá válik.

2015. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!