Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom meg egy ismeretle...

Hogyan tudom meg egy ismeretlen lány nevét abból, hogy hogyan néz ki, milyen ruhát viselt és hol volt egy adott időben?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebook? Például ha suliban láttad akkor a suli oldalán lehetne érdeklődni, hátha felismeri valaki.
2015. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyen könnyű sajnos. Debrecenre utaztunk fel egy ilyen előadásra az Agora-ba, és sok helyről jöttek oda. A lánynak kb mellig érő barna haja volt, kék szeme, azt hiszem ilyen 160-170 centi magas. Bőrkabátban volt, és azt hiszem volt egy ilyen kulcstartója, vagy valami hasonló dolga, amin 45-ös szám volt. Azt hiszem ennyit tudok leírni. :D
2015. dec. 11. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Odamész és megkérdezed. Ha ezt elmulasztottad akkor már sehogy.
2015. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor megnézed ennek az agora-nak a facebook oldalát, és ha csináltak az előadásnak külön eseményt, akkor oda beírod hogy keresed ezt a lányt.
2015. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tessék itt az oldaluk.

[link]

2015. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor és milyen előadás volt ez? Fent vannak az elmúlt események is.
2015. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A Facebook eseménynél nincs ott :(

Na mindegy, azért köszi :D

2015. dec. 11. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!