Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartják lúzernek a...

Miért tartják lúzernek a barátomat? Hogy álljak ehhez?

Figyelt kérdés

Vagyis hát vannak ilyen bulizósabb,nagyszájúbb stb stb ismerőseim(még csak nem is a haverjaim,szóval azt se értem miért szólnak bele)akik lúzernek mondják a barátomat,oké,nem keres sokat,sőt(kb 60 ezret,de pl anyám is ennyit keres,mégsem tartja senki lúzernek,mondjuk ő nyilván idősebb,de akkor is),de ők nagyjából kijönnek ennyiből az anyjával,mármint amire szükségük van,az megvan,na meg fiatal is(24 éves)még bőven tanulhat valamit(érettségije van)addigra mire közös életet szeretnénk(én 18 éves vagyok,tanulok,szóval még pár évig nem),ezen kivül nem lusta,főz,mos,takarít stb.

Meg annyi hogy ő otthonülősebb típus,de ettől még eljárkálunk néha,csak nem az van hogy minden hétvégén megyünk,és visszahúzódóbb(én is az vagyok),nem az a nagyszájú típus.

Nem tudom,lehet bennem van a hiba,de én ezek miatt sose tartottam lúzernek,még akkor sem amikor megismertem,de még nem voltam szerelmes,és valahol rosszul esik hogy mások ezt mondják róla,pedig ráadásul nem is,vagy csak alig ismerik...



2015. okt. 1. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lúzer!
2015. okt. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"még csak nem is a haverjaim,szóval azt se értem miért szólnak bele"


Kérdés miért is adsz a "még csak nem is haverok" véleményére.

2015. okt. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

De amit gondolok:


"ráadásul nem is,vagy csak alig ismerik.."

Hát így ismeretlenül nekem is az jött le hogy "lúzer".


Amiért gondolom:

- 24 évesen csak érettségije van. (Persze mondhatjuk hogy szegény, nem volt lehetősége tanulni stb...de arra van egy halom támogatás, és egy szakmát csak letehetett volna.

- 24 évesen már nem ott kellene tartani hogy "bőven tanulhat valamit", ebből az jön le, hogy az égvilágon semmi célja nincs, hogy mi akarna lenni.

- 60 ezret keres...egy albérlet ettől többe kerül, vagy egy férfiember havi kajája nem jön ki ennyiből. Ilyennel akarsz közös életet?

- 18 évesen beéred annyival hogy "eljárkálunk néha"? Én is otthonülős vagyok, de amikor van barátnőm, akkor szeretek jönni, menni, utazgatni, programot szervezni. Ráadásul a pénzhiány előbb utóbb rányomja a bélyegét egy kapcsolatra, mert nem hogy kirándulni, kikapcsolódni nem tudtok elmenni, de ennyi pénzből azt is 2x meggondolnám hogy a szomszéd városba elmenjek e.

- A "főz,mos,takarít" is olyan, hogy egyedülálló férfiként ugyanezt megcsinálom 10 óra meló mellett. Meg kérdés hogy te férfit szeretnél magad mellé, vagy egy igazi "háziasszonyt", akit eltarthatsz.


Ilyen ez a szerelem, elvakítja az embert, de majd ha kezd halványulni akkor te is érzékelni fogod a problémákat. Unni fogod hogy nem mentek soha sehova, örökké ott lesz anyuci, nem tudtok összeköltözni, 2x annyit keresel majd mint ő, stb...

2015. okt. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A barétod nem lúzer, teljesen normális életvitelű ember. Akik másokat ezzel a jelzővel illletnek, az esetek többségében felszínes és birkaszellemű, csicskalelkű emberek.

Viszont ez kegyetlenül fog hangzani, de fel kell, hogy világosítsalak: Ezek az emberek valószínűleg Téged is lúzernek tartanak. Csak ezt nyilván nem momdják előtted. Nem kell követned őket, és nem kell adnod a véleményükre. Az ember minél több embernek a véleményére akar adni, annál nagyobb zűrzavarba kerül. Válogasd meg alaposan, kikre hallgatsz.

2015. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
HA egy ferfi 24 evesen meg az anyjanal lakik, akkor azt siman lehet lúzernek nevezni...
2015. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"felszínes és birkaszellemű, csicskalelkű emberek"


Az aztán érvelés...:D

2015. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És az ismerőseidnek választasz díszbarátot akit mutogathatsz ,vagy magadnak?
2015. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Örülj ,hogy ebben a kutya világban ,te még normális maradtál ,és nem a pénzre hajtasz mint a nagy többség. Lehet sokkal boldogabb leszel a 60 ezres keresetű csendes barátoddal, mint egy milliókba beleszületett nagypofájú ficsúrral, aki ott alázna meg ahol ér ,mert a pénzéért megvett tárgynak tekint és egyből dobna ,ha kicsit fullosabb mutogatni való húsdarabot lát a piacon..
2015. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lúzer. 24 évesen meg elvileg ki kellene nőni a minden hétvégén bulizni megyükből. Az más, ha beültök haverokkal egy kávézóba, sörözőbe vagy valamelyikőtöknél összejöttök, kirándultok stb. Örülj neki, hogy házias, érett pasi. Majd a nagypofájó havaerajinak a női meg ide járnak sírni, hogy meg csal-e, meg semmit nem csinál otthon, nem segít a gyerenevelésben stb. Rengetegen keresnek 60 ezret, a szülőktől is csak mostanában szokás hamar elköltözni ez még 20 éve sem volt így. Bár én költöztem, de nem ez volt az általános. Tanulni meg soha nem késő, csak akarat kérdése.
2015. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#5 akkor költözz ki a híd alá, ott biztos kényelmesebb, mint anyucinál.
2015. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!