Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már életetekben...

Tapasztaltatok már életetekben csodát? Csodás történést? Bármi amit annak éltetek meg? Vagy akár különösnek, magyarázat nélkülinek stb?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 23:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha reszegen hazajutok, az szamomra egy csoda.
2015. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
36%
Szerelem. Tudom , nyálas. De én nem akarok Nélküle élni. :) Még akkor sem, amikor brutálisan ki tud akasztani :D
2015. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lámpánál elsőként a sorban álltam. Lámpa zöldre váltott,gázt adtam a következő pillanatban megmagyarázhatatlan okokból,levettem a gázról a lábam. Ebben a pillanatban áthajtott előttem a piroson egy kocsi a kereszteződésben de mint egy állat...

Nekem ez a legkülönösebb és legcsodálatosabb élmény az életemben.

2015. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Csodának számít szerintem a fiam. Mert megszületett, megfogant. Sőt, csoda, hogy egyáltalán ismerem az apját. Mert az apja tőlem 5 évvel fiatalabb, és tőlem 800 km-re született. Szerinted mennyi az esélye annak, hogy találkoztunk?


Nah, számomra ez a csoda. :)

2015. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én az efféle dolgokat (amit az előttem említettek) inkább a sorsnak tulajdonítom.


Csoda? Télen holt részegen haza jutni kabát nélkül és nem megfagyni a hidegben, szerinted minek mondható? Persze, hogy csodának. :) 22/f

2015. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igazából sok volt, nem tudnék kiragadni egyet.


- olyan dolgok sikerültek, amire elég csekély esély volt


- balesetek elkerülése nálam is szokott lenni. Pl. mentünk az utcán egy csoport elején. Aznap nagyon fújt a szél. Hátulról előreszólt valaki, hogy lassítsunk. Ha nem lassítunk a fejünkön landol a tetőről egy cserép, amit pont akkor fújt le a szél...


- különös álmok. Nem szoktam jövőt megálmodni, hanem én ilyen oktatásokat kapok :D Ugyanaz a hang van és miközben álmodok mondd dolgokat, mintha tanítana. Pl. egyszer azt mondta, hogy "Aki az életet kiélvezi, a halált könnyebben viseli" Ilyenekre kell gondolni. Pedig NEM szoktam ilyen motivációs, idézetes meg ilyesmi oldalakat olvasni. És a hang tényleg mindig ugyanaz. Utoljára 3 napja volt ilyen álmom. Akkor történt valami álmomban (az most mindegy), amitől megijedtem és mondta a hang, hogy ezt most azért láthattam, hogy a valóságban ne történjen meg...És ez is ugyanaz a férfi hang volt, mint mindig.


- ha "kérek" valamit, az teljesülni szokott. Nem ilyen hirtelen csodára kell gondolni, mert van amihez idő kell...


Most nem tudom, hogy ezek csodának minősülnek-e, mindenesetre akinek elmeséltem, az hülyén nézett rám :D

2015. dec. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Átmentem matekból. Azóta hiszek Istenben.
2015. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Apró "csodák" (vagy inkább megmagyarázhatatlan jelenségek) fordultak velem is elő. Különös vagy párhuzamos álmok, megérzések, egzakt rövidtávú prekogníciók, telepatikus élmények, érdekes rádöbbenések.

Balesetek megúszása hajszálgörbülés nélkül, vagy jó előérzettel elkerülése. Stb.

2015. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék miért kell olyan helyeken lepontozni az embert ahol nem az a kérdés, hogy mennyi 2+2. Én csodának élem meg, és tartom azt amit leírtam. Ezért mia jó büdös k..... ért kell lepontozni?


Nah, most lehet LEPONTOZNI!!!!!!!

2015. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha én felteszek egy kérdést, minden válaszolómat, aki van olyan kedves hogy szán rám egy pici időt felpontozok. Viszont még új vagyok itt, és ilyet már többször olvastam, hogy lehet megállapítani, hogy lepontoznak? Hol vehetem észre, ha engem lepontoznak?
2015. dec. 15. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!