Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni ha...

Ti mit szoktatok csinálni ha nincs net elérhetőségetek?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve nincs rendes netem de még minimum 2 hétig nem lesz (nagy eséllyel csak januárban lesz sajnos).

Már nagyon mem bírom. Egyszerűen életképtelen vagyok. Csak ülök itthon, tiszta antiszoc lettem.


Ne Jöjjön senki azzal hogy "bezzeg mikor még nem volt net". Most most van és nem akkor. Azt hinné az ember h jobb lesz nélküle de nem. Nem tudok utána nézni dolgoknak, bem tudok a barátaimmal játszani (át menni és nézni őket meg elég unalmas).


Még ezt a pár hetet hogy bírjam ki?


2015. dec. 15. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvass el egy könyvet.Azt hinnéd unalmas...az után a sok szar után amit a suliban a kezedbe adnak...nem csodálom hogy egyre kevesebben olvasnak.Pedig sokkal jobb mint gépezni.Ezt tapasztalatból mondom!
2015. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj el konditerembe. Nekem eléggé sok időmet elveszi, és egyáltalán nem bánom. Épp ellenkezőleg. Alig várom az alkalmat, hogy legközelebb mehessek. :)
2015. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy üljetek a házban? Hívd fel a haverod menjetek el valahová, nézzétek meg a karácsonyi vásárt, menjetek korizni, mozizzatok, pizzázatok, találjátok fel magatokat.
2015. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Meg olyan jól esne leülni amikor anyán felbsz a hülyeségével és lezúzni Mindenkit a kecibe...


Olvassak? Hmm..ha nem lenne unalmas megtenném.


Menjek el a haverokkal mozizni,korizni..stb.? Ha nem egy "városban" (azaz falu csak papíron város) laknék lehet lenne rá lehetőségem. Meg ha nincs pénz netre, szerintetek erre lenne? :D


Kondi? Ja, pénz már megint. Amúgy edzek itthon saját testsúllyal (húzódzkodás, tolódzkodás, fekvők ilyesmik).

2015. dec. 15. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Kifogás, kifogás hátán. Ez esetben nem tudunk segíteni, sajnálom. :)
2015. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát na.. Hogy menjek el pl pizzázni ha nem tudom fizetni a magam részét se.

Hogy élvezzem az olvasást ha egyszerűen unom.


De te biztos jobb vagy.

Másnak az olvasás, a zenehallgatás, a tvzés, a barátokkal való együtt lógás a kikapcsolódás, nekem ez.

Meg tudod, hogy a XXI. században milyen nehéz diákként net nélkül rendesen ápolni a kapcsolatokat.


(ui. reggel még +3000Ft volt az asztalomon...most 0. Pedig ebből tudtam volna pizzázni, sőt még az úti költség is benne lett volna. De ha kell a szüleimnek az én hónapok alatt összegyűlt pénzem akkor kell.)

2015. dec. 15. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
20 éves koromig utáltam olvasni, kínszenvedés volt minden kötelező olvasmány (nem is olvastam el mindet:) ) - aztán egyszer a kezembe vettem egy vékony kis lányregényt - tiszta romantika-szerelem-szex minden volt benne :D utána jött a következő.. majd egy krimi.. egy horror.. egy orvosos, stb... úgy látszik nekem az a semmi kis könyv kellett annak idején ahhoz, hogy ráérezzek az olvasás ízére, szóval hidd el nem unalmas az olvasás, csak a megfelelő könyvet kell először magadtól a kezedbe venned, ami téged érdekel. Biztos van otthon egy krimi, vagy valami sci-fi -s könyv, hidd el élvezni fogod :) Csak végy magadon erőt, hogy elolvasd az első 20 oldalt... :)
2015. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a kifogásokat keresed, és igazából nem is AKARSZ semmi mást csinálni, akkor nem is fogsz.
2015. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Az olvasás nem unalmas.Látszik hogy még nem olvastál egy jó könyet sem.Mikor vokt ps3am is akkor ia inkább olvastam.A tudás hatalom.


Másik meg hogy anyád megszült, felnevelt, eltart, nincs jogod mire idegesnek lenni.Ha kér valamit csináld meg.Szerinted mennyi mindent áldizott fel hogy Te élhess?Persze ha még fiatal vagy nem érted nekem is 20 felett jutott el az agyamig mivan azóta bármit kér megteszem és nem vitázom vele.Érdekes azóta nincs is köztünk konfliktus.

2015. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Válaszadók, nem értitek meg, hogy nincs pénze mozira meg ilyesmire? Nem mindenki olyan gazdag, hogy el tudjon menni kondizni meg pizzázgatni, amikor unatkozik. Kérdező, én azt mondom kezdj el rajzolni, olvasni én sem szeretek, vagyis még igazából nem is találtam olyan könyvet ami érdekelne, esetleg járj el sétálni pl erdőkbe, tavakhoz stb.. Ha van egy kis fantáziád annyi mindent csinálhatsz és senki nem lát. ;)
2016. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!