Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez csak véletlen...

Szerintetek ez csak véletlen vagy félnek kellene?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni az interneten egy külföldi emberrel. De csak azért akartam vele beszélgetni, mert ő is beszél németül meg én is és gyakorolni akarom a nyelvet és rámirt, de nem akarok tőle semmi többet. Erre elkezdett rám nyomulni pár nap levelezés után és állandóan azzal zaklatott, hogy mikor küldök magamról neki képet. Én meg mindig azt válaszoltam, hogy nem tudom, nem nagyon akarok magamról képet küldeni. Erre ma megint beszélgettünk és spontán megkérdezte, hogy szemüveges vagyok-e. Mondom igen. Ezután kérdezte, hogy és szőke hajam van? Erre meg már azt mondtam, hogy nem, de csak mert megijedtem, mert amúgy tényleg szőke a hajam, de nem értem, honnan tudja, mikor egy képet se küldtem neki magamról. Szerintetek honnan tudta? Meg az is fura volt, hogy egyből arra kérdezett rá, hogy szemüveges vagyok-e...Amúgy van webkamerám, de le van takarva. Vagy esetleg elképzelhető, hogy valahogy feltörte mondjuk a facebook-omat? Mondjuk a nevemet se tudja, mert interpalson beszélgetek vele és ott is kamu névvel, profilkép nélkül vagyok fent...
2015. dec. 17. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki vissza ("nem akarok veled beszélni többet" se), megfogja unni.
2015. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
100%

El sem tudod képzelni, a neten mi mindennek és ki mindenkinek nem lehet a nyomára bukkanni. Ha a hálón tevékenykedsz, simán ki lehet deríteni ezt-azt rólad.

Másrészt meg, olyan ritka lehet a szemüveges és szőke típus, hogy ne hibázhatott volna rá?

Írd meg neki, hogy részedről ennyi volt a kommunikáció, és onnantól ne válaszolj neki, ha le tudod tiltani, tedd azt, nem tudom, milyen oldalon történik a dolog, esetleg a profilod megszüntetése...?

2015. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is egyszerűen csak ráhibázott, de ha ennyire be vagy rezelve tőle, tiltsd le. Aztán válassz olyan beszélgetőpartnert, akitől már talán nem leszel ennyire paranoiás.
2015. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer meglàtovatott egy kinti munkàltato aki csak a keresztnevem tudta akkor..meg a mibilt..felhiv itt vagyok a parkoloba làttam a kocsid .. (egy mellékuton lakok szoval nem véleglen volt)..most meg a tescoba felnézek és az a munkatàrs néz szembe velem aki kàvéra hivott..és àllitolag egyik nap amikor a bulink volt is itt kolbàszolt és vmi hotelszobàba aludt..remélem nem követett..màr üldözési màniàm van..bezzeg akit vonzanék azt taszitom :(
2015. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!