Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Új osztályban vagyok. Van egy osztálytársam, nagyon elmebeteg, drogozik, nagyképű, beképzelt, nagy pofájú, azt hiszi övé Európa, azt hiszi ő a világ közepe, azt hiszi, hogy minden nőt megkaphat.

Kb olyan magas, mint én, max 5 centi lehet köztünk. Nagyon rám szállt, piszkál Naponta 8 órám van, és kb 10-szer köt belém. Elém áll 2 centire és beszól, miért így járok, hogy öltözök, ronda vagyok, roha dék, roha djak meg.

Még az elején nem is foglalkoztam vele, nem szóltam vissza, de még jobban csinálja. Már visszaszolok, már azt provokálja, hogy üssem meg. Nos, ha megutom kirúgnak(református középiskola). Nem Félek tőle, de idegesít nagyon, ideges leszek ha a pofájara nézek.

Egyebkent a srac nagyon analfabéta, 6 tárgyból bukásra áll, van 3 igazolatlanja, 3 szaktanária, és azt hiszi magáról, hogy ő a mexikói drogkartel.

Durván beszél velem, pl múltkor ezt mondta "A nyakad nyúljon meg. Te miért így mész? Mint valami katona. Ge *ciiii. Veled mi a fa* sz van? ge * ciiiiiii"

Meg ilyeneket. Elegem van belőle. Legszívesebben alárúgnék, utána fejen rúgnám, és megtaposnám a földön.

De sajnos nem tehetem meg, kirúgnának.

Faterom tud róla, de azt mondta felhívja osztályfőnököt, nos a srác nagyon piszkál, hogy beköpöm őt ofinak, attól felek, hogy ofi elkapna őt és a srac meg engem kapna el, és osszeverekednenk.

Osztályfőnök nem tudhat róla, evelejen azzal kezdte, hogy ez középiskola, nem általános, itt már nincs olyan, hogy szaladgálunk a tanárhoz. De ez már komoly, nem szeretnék ofinak szólni, mert akkor tuti osszemennenk a sráccal.

Közben faterom is nyaggat,hogy bemegy az iskolába és elkapja a srácot, ez irtó ciki lenne az egész osztály előtt. Az ilyen "behivom anyát, apát" alsóban volt... Oszttarsaim 12.-ig ezzel szivatnának.

Iskola után sem akarom, hogy faterék beszéljenek vele, mert akkor biztos elhiresztelné, hogy még mindig alsóban érzem magam.

Az osztalyomban 3 lány van, a másik kettő nem áll ki értem, a Fiúk sem... Múltkor is már majdnem egymásnak mentünk erre az egyik srác odaordította, hogy "NÉZZÉTEK ÖSSZEMENNEK, BUNYÓ EZAZ!"

Szóval az osztályom előtt meg is dögölhetnék, úgysem allna ki értem senki.

Arra gondoltam suli után ráküldeném minden fiú haveromat(nem osztálytársam egyiksem), hogy jól elverjék, és vegye a lapot, mert már elküldtem egy párszor a francba, nem használt, nem.szóltam vissza, az sem használt.

Szerintetek mit tegyek?



2015. dec. 17. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Verd le a sulin kívül.Akkor nem rúgnak ki.Persze csak ha mered.Ha nem akkor nyeld tovább a fszt!
2015. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2015. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát kösz... Nem helybeli. Buszhoz jár, én meg pont amikor 3-4-én vannak elkezdek neki partogni egyedül, mint lány. Egyébként hazafelé még úgy minősül, hogy sulin belül van, így kirúghatnak ugyanúgy.
2015. dec. 17. 19:58
 4/6 A kérdező kommentje:

-en* pattogni.

Elnézést a billpad nem a legjobb.

2015. dec. 17. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az hogy lány vagy kimaradt sorry.Akkor meg jelentsd fel vagy nemtudom még sose voltam lány.Sok szerencsét!
2015. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hívd ki verekedni.

És a utolsó mondat:"Ha nem csak pofázni tudol mint egy lány,és elég nagy férfi vagy hogy bekeményítsél akkor ne a suliba keménykedjél,te tanároknak faszát szopó"

2020. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!