Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kéne tennem?

Ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy muszlim osztálytársam, akinek az apukája kötelezi a fejkendő viselését, hogy imádkozzon amikor tud stb. De egyre többször szokott nálunk lenni, és muszáj itt is imádkoznia, de én nem tudom, hogy ilyenkor mit kell csinálni...?
2015. dec. 21. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bejelenti hogy ő most imátkozni fog,hagyd addig egy üres helységben,mond hogy nem akarod közben zavarni ,egy pap ismerősömmel ez működik.
2015. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem KELL csinalni. Egyszeruen megvarod, amig befejezi, aztan foltatjatok, amit csinaltatok. Ne erezd zavarban magad.:)
2015. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nekem ez annyira furcsa, amikor elkezd a földön mekegni, már bocsánat a kifejezésért... Sose tudom hova tenni, és minimum egy démonűzéshez tudom hasonlítani
2015. dec. 21. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illik lenézni más vallásokat. Hadd csinálja, addig menj ki a szobából.
2015. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig telefonálj, facebookozz, dobj össze egy kaját. Aztán szól, ha befejezte.
2015. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!