Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy küzdöttétek le a...

Ti hogy küzdöttétek le a dühötöket az exetek iránt?

Figyelt kérdés

Ő volt nekem az első mindenben, és nagyon mély sebet hagyott bennem. Egyszerűen nem tudom elfelejteni a rossz emlékeket. Nagyon mérges vagyok rá. Meg is lenne a lehetőség, hogy nagyon kiszúrjak vele. Nem kéne ezt tennem, de nem tudom, hogy tüntessem el magamból a bosszúvágyást.

16/L



2015. dec. 23. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb neked attól az életed, hogy dühös vagy rá, és tele vagy negatív érzelmekkel? Rosszabb neki az élete attól, hogy te miatta vagy mérges? Mindkettő kérdésre nem a válasz. Magadnak ártasz csak, ha a bosszút forralod. Semmi értelme lesüllyedni a szintjére, ha egy paraszt, akkor elképzelhető, hogy egyébként sem lenne rá semmilyen hatással a bosszúd, kizárólag magadat járatod le. Saját magad számára az lenne a legjobb döntés, ha nem foglalkoznál vele. Attól nem leszel boldogabb, hogy rajta kattogsz. És attól nem fognak eltűnni az emlékek sem, sosem fogod tudni kitörölni őket. Meg kell tanulni elfogadni, együtt élni vele, ez a múltad része, tanulj belőle inkább, vond le a következtetéseket!
2015. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
Először is ne magadban keresd a hibát, mert ez a bosszú dolog ebből ered.. Én is szívesen bosszút álltam volna az exemen, de rá kellett jönnöm, hogy rosszabbul tűri ő maga az egészet, mint én, pedig ő választott másik utat magának.. Te mindent megtettél, erre gondolj, és hogy így sokkal jobban jártál, mert lesz esélyed megtalálni az igazit aki nem csak egy lányt lát majd benned, hanem egy igazi főnyereményt. Nincs szükséged olyan emberre, aki mellett folyton szoronganod kell, hogy meg e csal meg ilyenek.. Én mindig ezekre szoktam gondolni és sokkal könnyebb az életem is azóta, amióta nincs velem, ez tény.
2015. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudok segíteni. Kérlek írd le szituációd, mit tett hogyan s megmondom megéri-e, logikus-e.

Válaszolva, sehogy. Sosem volt ilyenem pedig eléggé kaptam párkapcsolataimból elég nagy pofonokat.

2015. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem akkor lenne meg a teljes lelki békém, ha látnám szenvedni. Ez nagyon zavar, hogy úgy bánik velem, mintha az az idő semmi lett volna. Egy fb üziben dobott ki, ez fáj a legjobban, hogy még a szemembe se nézett. Szóval igen, talán nekem jobb lenne, ha bántanám. Tudom, hogy nagyon gonosz húzás tőlem, még én sem nézném ki magamból. De máshogy meghalok a fájdalomtól.

Hogy megtalálom azt, aki tényleg megbecsül.. ebben nem hiszek. Az elején ő is megbecsült, tényleg a tenyerén hordozott, azt mondta, hogy a mindene vagyok. Ezek után kétlem.

Köszönöm a válaszokat.

2015. dec. 23. 23:14
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Biztos, hogy egy ilyen alak megéri az energiát, hogy még ki is b-ssz vele?

Én is baromi pipa voltam az egyik exemre, nagyon csúnyán váltunk el, de rájöttem, hogy nem lehetek örökké mérges, hanem tovább kell lépni, elengedni, és felfogni hogy nem az határoz meg engem, ahogyan ő bánt velem. Az ég világon semmi időt és energiát nem voltam hajlandó többet rászánni, mert nem érdemelte meg, úgyhogy én inkább elengedtem és megbékéltem. Sokkal jobban érzed majd magad utána, nincs olyan ember, aki baromi elégedettül érzi magát egy ilyen kicsinyes bosszú után. Amit teszel, azt vonzod vissza, az exed nem érdemli meg, hogy szemétkedj vele, addig is a saját idődet pazarlod rá. Menj el inkább edzeni, az remek stresszoldó.

2015. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy csak magamra haragudnék, hogy hogy lehettem ilyen lökött, hogy egy ilyen fiúba zúgjak bele, hová tettem a szemem...

Szerintem örülj neki, hogy vége, és ne foglalkozz vele többet.

2015. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!