Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el magamat?...

Hogy fogadjam el magamat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Önértékelési problémám van...hiába a "belső szépség fontosabb",ha a "külső megfog,belső megtart". Az igényesen felhelyezett műhaj,műszempilla,ajakfeltöltés,mell-fenèk implantátum...ettől szebb a nő?Minden bizonnyal. Unom már azokat hallgatni a fèrfiaktól,hogy nekem nem kell műnő. Akkor miért van az,hogy akibe beleszerettem,ilyen "barátnőmmel" kezdett viszonyt?persze a legtöbb válasz : ilyen férfit fogtál ki.

Unom azokat hallgatni,hogy pfuj mumell ,ugyanakkor fu de lapos vagy. Stb...miert érzem azt,hogy az embereket gyűlölöm,mert a belső értékek elveszítették fontosságukat. Nem számít hogy kinyitja az ajtót,hogy vacsorát főz.Egy feszes fenék többet ér egy szép szemárnál. Hova tűntek azok a kapcsolatok amelyek az őszinteségen alapultak...



2015. dec. 24. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Ahány ember, annyi ízlés, vagy a régi emlékek, élmények miatt tetszik valakinek valaki, nehéz megfelelni manapság mindenkinek.

Légy természetes, érezd jól magad, ha nem önmagad vagy, csak megfájdul a fejed, és félreismer a jövendőbelid.

És nem szabad sosem külsőségek alapján kapcsolatokat keresni, ezek sokáig nem tartanak.

2015. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. dec. 24. 10:23
 3/10 elwera ***** válasza:

Páromnak a homokóra alakú, természetes szépségű lányok tetszenek. A plasztikázott, kivakolt ufókat kineveti.

A kedvességet, odafigyelést értékeli, és azt adja vissza amit kap. Fontosak neki a belső értékek, de a feszes fenék lázba hozza.

2015. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért ilyen férfiakat választasz? Ti nők ki tudjátok választani a legsötétebb embereket párként. Vannak ilyen férfiak is, mint amiről beszélsz, legfeljebb nem elég sármosak, hogy elkeljenek. Ez oda-vissza működik.
2015. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad és kész. Igazából nem ezzel van a gond, hanem a párkeresési módszereiddel szerintem. Olyat keress, aki valóban elfogad olyannak, amilyen vagy.

Erre pedig ne vágd rá, hogy olyan nincs és, hogy milyenek a pasik! Elég csak az itteni kérdéseknél megnézni, hogy hány és hány pasi van, aki legalább annak örülne, ha szóba állna velük egy lány és cserébe megpróbálnának megadni neki mindent.

Nekem is volt már 100 kiló feletti barátnőm, aki bizony többet ért a vacsorával, mint más a sminkkel. A műmell-műszáj pedig egyenesen taszít, mert nem egy guminővel akarom csinálni.

2015. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincsen párkeresési módszerem. És nem itèlek el külsőségek alapján senkit.Vonzott màr hatalmas pocak ,és csontsovány is. Lehet hogy vannak ilyen férfiak,de akkor vehetnènek egy nagy levegőt és ismerkedhetnènek nemcsak a távolból merengenek,hogy nekem miért nem lehet barátnőm
2015. dec. 24. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam próbálkozni, nem csak merengek. Valahogy nem szokott összejönni sosem. Interneten a képküldés résznél lekopnak, hiába jöttünk ki jól előtte, pedig mások szerint annyira nem vagyok ronda, bár szép se, az igaz. A belső értékekről annyit, hogy amikor rájönnek, hogy segítőkész vagyok megpróbálnak minél jobban kihasználni és betesznek a "barátzónába", aztán összejönnek egy primitív, de jól kinéző alakkal. Valahogy, amikor kapcsolatra kerülne a sor már csak az arc és a test a lényeg, meg a jó szöveg, még az okosabb nőknél is. Én ezt vettem észre. (#4 vagyok)
2015. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy szoktál ismerkedni? Az is módszer, ha közös ismerősökkel próbálsz jobban megismerkedni.

Vesznek nagy levegőt és ismerkednek. Az előttem lévő hozzászólása tipikusan mutatja, hogy mi a helyzet: Rengeteget próbálkoznak a srácok és rengeteg visszautasítást kapnak. Nem csak a távolból merengenek, még ha sokan meg is unják a dolgot.

Ha kiírsz egy kérdést, hogy van e kedve valakinek beszélgetni és odaírod, hogy nő vagy, ömleni fognak az üzenetek.

2015. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a legfontosabb, hogy te elfogadd és jól kijöjj saját magaddal. ne érezd magad kevesebbnek annál, aki ilyenebb, vagy olyanabb nálad. légy tisztában a saját értékeidel és keresd meg azokat a pasikat, akik képesek ezeket értékelni. biztosan vannak, csak te pont ugyanúgy nem találod őket, ahogyan ők sem találnak téged.
2015. dec. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat,véleményeket. Lehet egy kicsit félreérthető voltam nem párt keresek,én csak személyes tapasztalatomat és kiábrándultságomat osztottam meg.. Erős megfogalmazás volt részemről a "vegyenek egy mély levegőt", megértem hogy a rendes,férfihoz illő viselkedés ellenére a lányok nem értékelik ezt,és csalódnak a férfiak.
2015. dec. 26. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!