Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el magamat?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy már régóta nagyon erős vonzalmat érzek a lányok iránt, és ez néha az őrületbe tud kergetni. Kész vagyok idegileg.

A lány, akit szeretek nemrégiben kijelentette, hogy szerelmes egy fiúba, és ez még jobban elszomorított. Hogyan lépjek túl rajta?

Mi segíthetne azon, hogy ne úgy nézzek a tükörben lévő lányra, mint egy torzszülöttre?



2015. ápr. 13. 21:22
 1/9 veteran1978 ***** válasza:
Vagyis te lány vagy aki szerelmes egy másik lányba?A leszbikus csajok között kellene párt keresned!
2015. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval parancsoljam meg magamnak, hogy csak leszbikus lányokat szeressek? Voltál te már szerelmes?
2015. ápr. 13. 21:27
 3/9 veteran1978 ***** válasza:

"nagyon erős vonzalmat érzek a lányok iránt, a lány akit szeretek, ne úgy nézzek a tükörben lévő lányra"

Ezeket te írtad magadról,ezek alapján vagy biszex vagy,vagy leszbi.Ne parancsolj magadnak semmit,csak a köreidben keresgélj partner után!

2015. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Sajnálom, hogy így alakult neked. Velem is volt már hasonló eset - bár én nem ismertem személyesen az illetőt, de mégis oda voltam érte, viszont esélytelen volt, hogy együtt legyünk. Szerintem amúgy megpróbálhatnád elmondani neki, hogy mit érzel, mert akkor akármi is lesz a reakciója, te elmondhatod magadnak, hogy legalább őszinte voltál, és elmondtad neki. Talán még jól is sül el. :)

Egyébként meg nem vagy torzszülött, emiatt sose tekints így magadra, sőt gyorsan felejtsd is el. Teljesen normális dolog az ami veled van.

2015. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
a büzik nem szerelmesek ;) A kanosságukat nem képesek rendesen feldolgozni, összekeveredik az idealizálás, barátság, és egy jó nagy adag kanosság, és akkor a sok hülye már azt is hiszi, hogy szerelmes. Orvos kell neked. :)
2015. ápr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyutterzek veled. Velem is tobbszor megtortent, hogy hetero lanyba lettem szerelmes. Az ilyenen valahogy tul kell tenni magunkat. Tenyleg jobb, ha leszbikusok koreben ismerkedsz, mert heterokat csak nagy ritkan lehet parkacsolatra "birni", es akkor is legfeljebb csak a szexet akarjak kiprobalni.
2015. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. :\ A lány aki tetszik (szeretem!?) kb. 80%, hogy hetero. Néha vannak jelnek tekinthető dolgok de nem vagyok biztos benne hisz két lány között még a kézfogás,puszi meg ilyenek is barátságnak vehetők...

Egyébként attól, hogy most fiúba szerelmes még lehet biszex. ;) Ha van kedved beszélni róla akkor írhatsz! :)

2015. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam már ugyanebbe a helyzetbe csak/ő egy másik lányba szeretett bele.

17/L

2015. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

6-os: Pedig, mint látod, nekem sikerült szerelembe esnem.

2015. ápr. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!