Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most fogadjam el magamat...

Most fogadjam el magamat olyannak amilyen vagyok vagy ne?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok rossz ember, meg lehet bennem bízni, felelősséget vállalok a dolgaimért, de valahogy sose fogadom el magam. Mindig más akarok lenni mint aki vagyok.

2013. dec. 31. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, fogadd el!
2013. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miben akarsz más lenni?
2013. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk a külsőmmel nem vagyok elégedett. Meg mondjuk az sem tetszik hogy érzékeny vagyok. De hát ilyen vagyok most mit csináljak. Ha elfogad a környezetem ha nem ez van.
2013. dec. 31. 17:30
 4/4 lio77 ***** válasza:
Mi baj a külsőddel?Ha esetleg súlyfelesleg,akkor járhatsz konditerembe,esetleg otthon edzhetsz,nyáron futhatsz stb. Egyébként pedig senki nem tökéletes..van akinek az átlagnál nagyobb orra van,túl magas/alacsony,kövér,sovány..göndör haja van..Nem fog mindenki elfogadni..ha sztár vagy akkor sem.Ne akarj senkire hasonlítani,légy önmagad,és csináld azt amit szeretsz(sport,zenélés,tanulás.) Mindig lesz aki elfogad,aki meg nem,az így járt. :)
2014. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!